2021-10-18

Dalinamės akimirkomis iš savaitgalį vykusių žvejų mėgėjų varžybų, kurias organizavo Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro sporto instruktorius Ričardas Puntuzas.

Nuotraukas rasite čia >>>>>

2021-10-11

Klaipėdoje "Dangės regata"

Spalio 8-10 d. Klaipėdoje vyko 53-ioji Dangės regata. Puikus oras džiugino varžybų dalyvius. Šeštadienį sportininkai varžėsi 4 km nuotolyje, startuodami kas minutę. Dangės upė siaura, vingiuota, reikėjo dažnai dairytis ir vairuotis.
Vienviečių valčių klasėje ketvirtą vietą iškovojo Domantas Riauba. Lengvo svorio vienviečių valčių klasėje sidabro medalį pelnė Simonas Laurinavičius, o vienviečių valčių klasėje bronzos medalį iškovojo Neringa Kalinauskaitė.
Sekmadienį burtų keliu suformuotos aštuonvietės varžėsi dėl piniginio 500 eurų prizo. Nugalejo aštuonvietė pasivadinusi Nojaus laivas, o šiai įgulai atstovavo kupiškėnas Domantas Riauba. Neringa Kalinauskaitė ir Simonas Laurinavičius varžėsi Krokodilais pasivadinusioje aštuonvietėje ir pelnė 2 vietą. Trečioji vieta atiteko Treneriais pasivadinusiai aštuonvietei.
Laisvu laiku irkluotojai aplankė Kukuliškių (Karklės) bateriją, klausėsi įdomaus Pajūrio regioninio parko darbuotojo pasakojimo apie šių bunkerių istoriją.

2021-10-06

Dėmesio !

Spalio 16 d. Kupiškio marių saloje (uošvės liežuvyje) vyks mėgėjiškos žūklės varžybos. Kviečiame visus norinčius. Būtina išankstinė registracija tel. 860370092 arba el. paštu ricardaspuntuzas@gmail.com

Varžybų nuostatai >>>>>

2021-10-04

Senjorų sporto šventė

Spalio 4 dieną Kupiškio miesto stadione vyko Kupiškio trečiojo amžiaus universiteto klausytojams skirta sporto šventė. 33 dalyviai mankštinosi, lavino šiaurietiško ėjimo įgūdžius, varžėsi sportinėse rungtyse. Dėkojame Ugnei Kirdaitei, Rokiškio sveikatos biuro specialistei, už šiaurietiško ėjimo mokymus. Marytei Semaškienei ir visai jos komandai už puikią nuotaiką, jaunatvišką azartą ir gardžią arbatą.

2021-10-04

Irkluotojai skynė pergales Šiauliuose

Spalio 2 d. Šiauliuose vyko jaunių-jaunučių pirmenybės, kuriose be šeimininkų varžėsi Vilniaus, Trakų, Klaipėdos, Kupiškio, Telšių ir Jelgavos irkluotojai. Sėkmingai startavo Kupiskio irkluotojai. Domantas Riauba iškovojo pirmas vietas vienviete ir kartu su Simonu Laurinavičiumi porine dviviete. Neringa Kalinauskaitė ir Emilija Riaubaitė pirmas vietas iškovojo vienvietėmis ir kart susėdę laimėjo porinių dviviečių plaukimą. Nojus Baronas ir Dominykas Petryla pelnė antrą vietą porinių dviviečių valčių klasėje, o Gabrielis Petrulis iškovojo antrą vietą vienviečių valčių klasėje. Simonas, Nojus, Gabrielis ir Dominykas porine keturviete iškovojo trečią vietą.
Visiems pagal amžiaus grupes teko irkluoti po du startus 1000 m arba 500 m.
Komandinėje įskaitoje Kupiškio irkluotojai pelnė pirmą vietą, antri liko šeimininkai Šiaulių irkluotojai, o trečia vieta džiaugėsi svečiai iš Latvijos Jelgavos komanda.

2021-09-27

Europos judumo savaitės renginiai Kupiškio P. Matulionio progimnazijoje

Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija taip pat dalyvavo Judumo savaitėje. Organizavo bėgimą "Įjunk greitį", 5-8 klasių mokiniai mokyklos stadione bėgo. Bendroje sumoje 1000 ratų. Progimnazijos pradinių klasių mokiniai atliko estafetes greitumui bei vikrumui .

2021-09-27

Europos judumo savaitės renginiai Kupiškio vaikų lopšelyje-darželyje "Obelėlė"

1. Pėsčiųjų žygis: vaikai su mokytojomis ir auklėtojo padėjėja pradėjo žygį nuo darželio ir žygiavo link Kupiškio bažnyčios, aplankė Kupiškio liaudies meno studiją „Židinys”. Studijoje laukė tautodailininkė Virginija Jurevičienė, kuri papasakojo ką veikia, kokiais amatais užsiima amatininkai. Aplankėme Kupiškio aikštę, Kupiškio kultūros centrą ir pėsčiomis grįžome į darželį.

2. Sporto šventė „Mažieji turistai”. Darželio kieme buvo paruoštas kliūčių ruožas. Vaikai kartu su  mokytojomis išsiruošė į menamą turistinį žygį, kurio metu įsivaizdavome, kad čiuožiame su slidėmis, bėgame labirintu, lipame į kalnus, einame per siūbuojantį tiltą ir kt. Išsiaiškinome žodžių: „turistas”, „startas”, „finišas” reikšmes.

2021-09-27

Savaitgalis rudens šventėje "Dėdė derlius kviečia"

Praeitos savaitės pabaiga buvo labai darbinga. Penktadienį Kupiškio seniūnijos sporto organizatorius Ričardas Puntuzas dalyvavo Baltų vienybės dienos renginyje ant Kupiškio piliakalnio, jo metu dalyvius supažindino su senoviniais žaidimais.
Šeštadienį dalyvavome rudens derliaus šventėje "Dėdė derlius kviečia".
Alizavos seniūnijos sporto instruktorius Algimantas Baziukas alizaviškius kvietė dalyvauti salės futbolo turnyre "Rudens taurė".

2021-09-27

Alizavos futbolo turnyras "Rudens taurė"

Rugsėjo 25 dieną Alizavoje įvyko salės futbolo turnyras "Rudens taurė". Tai tradicinės varžybos vykstančios kiekvieną rudenį. Tik šį kartą negalėjo atvykti svečiai iš Kupiškio, Skapiškio, dėl tam tikrų COVID-19 (koronaviruso infekcijos) apribojimų.
Dėl taurės varžėsi dvi alizaviečių komandos. Džiugu, kad sportuoti įsijungia ir vis jaunesni mokiniai, pirmą kartą futbolo aikštelėje žaidė antros klasės mokinys Donatas Mackevičius ir penktokas Dovydas Barzevičius. Komandos nariai negailėjo gerų žodžių šiems žaidėjams.
Po atkaklios kovos buvo išaiškinti nugalėtojai, kuriems buvo įteikta Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro taurė.

2021-09-27

Europos judumo savaitės renginiai Subačiaus gimnazijoje

Rugsėjo 16 – 22 dienomis Subačiaus gimnazijos mokiniai dalyvavo judumo savaitės renginiuose. Fizinio ugdymo mokytojai, visuomenės sveikatos specialistė, gimnazijos mokinių savivaldos nariai kvietė mokinius dalyvauti įvairiose sportinėse veiklose. Mokiniai bėgo miesto parko takeliais, treniravosi lauko treniruoklių erdvėje, žaidė tinklinį, kvadratą, vaikščiojo šiaurietiškomis lazdomis. Minėjo Dieną be automobilio – buvo kviečiami keliauti į gimnaziją neįprastu būdu: pėsčiomis, dviračiais, paspirtukais, riedučiais... Per pertraukas gimnazijos kieme, paruoštoje trasoje atlikinėjo įvairias užduotis, triukus.