į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2020-09-23

NVSC algoritmai, kaip turi elgtis įstaigos vadovas, darbuotojai, mokiniai bei tėvai (globėjai)  ugdymo įstaigoje nustačius COVID-19 ligos atvejį.

 

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministro - valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimais

 

„DĖL VALSTYBĖS IR SAVIVALDYBIŲ INSTITUCIJŲ, ĮSTAIGŲ, VALSTYBĖS IR SAVIVALDYBIŲ VALDOMŲ ĮMONIŲ DARBO VIETOMS BŪTINŲ SĄLYGŲ“

 

„DĖL NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO ORGANIZAVIMO BŪTINŲ SĄLYGŲ“

 

Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centre nuo rugsėjo 15 d.:

 

1. Darbuotojai, taip pat ir mokytojai, sporto centro patalpose privalo dėvėti apsaugines kaukes, kai neišlaikomas ne mažiau kaip 2 m atstumas nuo mokinių.
2. Auklėtiniai (skirtingų sporto šakų) treniruojasi skirtingose zonose.
3. Auklėtiniai (skirtingų sporto šakų) į sporto centrą įeina pro atskirus įėjimus.
4. Auklėtiniai koridoriuose dėvi apsaugines kaukes.
5. 2 kartus per dieną paviršiams skirtu valikliu valomi visi dažnai liečiami paviršiai (stalviršiai, kėdžių atramos, durys, durų rėmai, elektros jungikliai, durų rankenos, laiptinės turėklai).
6. Po treniruotės dezinfekuojami ir išvalomi persirengimo kambariai.
7. Įrengti dozatoriai rankų dezinfekcijai.
8. Ribojamas dalijimasis sporto inventoriumi.
9. Jei priemonėmis naudojasi keli mokiniai, po kiekvieno panaudojimo jos dezinfekuojamos.
10. Parengtas algoritmas (vykdomų būtinų priemonių sąrašas) kaip elgtis, jei mokiniui pasireiškia karščiavimas ar  kiti COVID 19 virusui būdingi požymiai.
11. Darbuotojai įpareigoti nevykti į darbą ar palikti darbo vietą, jei pasireiškia karščiavimas (37,3oC ir daugiau) ar ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų, kitų užkrečiamų ligų požymiai.

 

 
 
2020-09-23

Alizavos seniūnijos futbolo 4x4 "Rudens taurė"

Rugsėjo 18 dieną Alizavoje vyko Alizavos seniūnijos futbolo 4x4 "Rudens taurė". Tai tradicinis turnyras vykstantis jau kelis metus iš eilės, kurį organizuoja Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro sporto instruktorius Algimantas Baziukas. Dėl COVID-19 grėsmės šių metų turnyras kitoks. Futbolo aikštelėje varžėsi tik Alizavos seniūnijos komandos, svečių šį kartą nekvietė. Komandos žaidė tris kėlinius po 15 min. Po atkaklios kovos Manto Babachino vadovaujama komanda laimėjo 5:2. Nugalėtojams buvo įteikta Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro įsteigta taurė.
Po varžybų buvo surengtas baudinių mušimo konkursas. Kiekvienas dalyvis mušė po 3 baudinius. Laimėjo Lukas Babachinas, jis buvo apdovanotas atskiru prizu.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2020-09-22

Europos judumo savaitės renginiai Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazijoje

L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazija Europos judumo savaitę paminėjo netradicinėmis veiklomis. Mokiniams buvo duota užduotis, kiekvieną dieną nužingsniuoti ne mažiau kaip 10 000 žingsnių, juos užfiksuoti ir siųsti mokytojoms. Taip pat vyko netradiciniai užsiėmimai prie lauko tyreniruoklių.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2020-09-22

Europos judumo savaitės renginiai Kupiškio vaikų lopšelyje-darželyje "Saulutė"

Kupiškio vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" minint Europos judumo savaitę taip pat organizavo įvairias sportines veiklas.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2020-09-22

Europos judumo savaitės renginys Kupiškio vaikų lopšelyje-darželyje "Obelėlė"

Kupiškio vaikų lopšelio-darželio "Obelėlės" auklėtiniai paminėjo Europos judumo savaitę „Judėk, įveik, džiaukis !”

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2020-09-21

Europos judumo savaitės renginiai Kupiškio P. Matulionio progimnazijoje

Kupiškio P. Matulionio progimnazijoje vyko netradicinės veiklos skirtos Europos judumo savaitei paminėti.
Linksmosios estafetės "BĖK, ŠOK, MESK" 5a kl. mokytoja Eglė Mikėnienė.
Judrieji žaidimai "Sportuok linksmai" 1-4kl.pradinių kl.mokytoja Odeta Grilauskienė.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2020-09-18

Europos judumo savaitės renginiai Skapiškyje

Rugsėjo 16 dieną Kupiškio P. Matulionio progimnazijos Skapiškio skyriuje vyko Europos judumo savaitei paminėti netradicinės fizinio ugdymo pamokos. Veiklas organizavome kartu su Asociacija "Sveikatos taku" (Fitzona), kuri vykdo projektą "Laikas žaidimams". Buvo pristatyti netradiciniai sportiniai žaidimai „Trismūgis“ (Spiceballl) - sumažinta paplūdimio tinklinio versija ir „PickleBall“ - žaidimas turintis sąsajų su badmintonu, stalo tenisu ir lauko tenisu.
Rugsėjo 18 dieną mokiniai į mokyklą rinkosi su netradicinėmis transporto priemonėmis (dviračiais, riedučiais, paspirtukais, riedlentėm, riedžiais...). Pertraukų metu vyko slalomo ir estafečių varžybos.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2020-09-17

Europos judumo renginiai Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje "Judėjimo ritmu"

Prisijungdami prie Europos judumo savaitės renginių rugsėjo 17 dieną Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos mokiniai laiką praleido žaidžiant krepšinį 3x3 bei lauko tenisą 1x1. Ribojant dalyvių skaičių krepšinį žaidė keturios komandos, o lauko tenise registravome dešimt dalyvių. Vykdami į stadioną naudojomės gamtai draugiškomis susisiekimo priemonėmis. Dauguma dalyvių atėjo pėsčiomis, keli atvažiavo dviračiais. Sportiškai praleidę laiką ir išsiaiškinę nugalėtojus juos apdovanojome mokyklos įsteigtais prizais bei prisiminimo medaliais. Smagu judėti kartu.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2020-09-16

Europos judumo savaitės renginiai 2020

Šiandien prasidėjo Europos judumo savaitė 2020, rugsėjo 16-22 d. Kviečiame aktyviai dalyvauti, dalintis akimirkomis!

 

Skelbimas >>>>>

 
 
2020-09-15

Seniūnijų varžybos Panevėžyje

Rugsėjo 12 dieną Kupiškio rajono sportininkai dalyvavo XIII – ųjų Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių II etapo atrankinėse zoninėse varžybose Panevėžyje. Šioje zonoje varžėsi Panevėžio miesto, Pasvalio, Biržų, Panevėžio, Rokiškio ir Kupiškio rajono sportininkai. Čia buvo kovojama dėl aukso, sidabro ir bronzos medalių ir aišku pagrindinis tikslas - kelialapiai prizininkų į finalines seniūnijų varžybas. Galime pasidžiaugti, kad turėsime didelę sportininkų delegaciją į Palangą rugsėjo 26 dieną. Sidabro medalius ir antros vietos taures iškovojo Kupiškio seniūnijos moterys krepšininkės ir tinklininkės bei Šimonių seniūnijos smiginio komanda. Trečios vietos bronzos medalius ir taures iškovojo Kupiškio seniūnijos tinklinio, šaškininkų, šachmatininkų ir stalo teniso komandos.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
1   2   3   4   10  20  30  40  50  60  70  sekantis  >>