į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2017-05-16

Kviečiame į imtynių varžybas Subačiuje vaikų gynimo dienai paminėti

Skelbimą rasite čia >>>>>>>>>>>

 
 
2017-05-16

Kupiškyje vyko pradinukų lengvosios atletikos mini olimpiada

Gražų  ir šiltą gegužės 15-osios rytą į Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro stadioną rinkosi patys mažiausieji sportininkai - pradinių klasių mokinukai iš viso rajono. Visus juos sukvietė jau antrus metus rengiamos pradinių klasių mokinių lengvosios atletikos varžybos „Pradinukai - mažieji olimpiečiai“. 

plačiau
 
2017-05-15

Imtynininkų pergalės

Gegužės 13 dieną Anykščių pramogų ir laisvalaikio "Nykščio namai" sporto salėje vyko Lietuvos graikų - romėnų imtynių vaikų čempionatas. 
 

plačiau
 
2017-05-12

Kviečiame rajono pradinių klasių mokinius į lengvosios atletikos varžybas "Pradinukai - mažieji olimpiečiai"

Skelbimą rasite paspaudę nuorodą >>>>>>>>>>

 
 
2017-05-12

Lengvaatlečiai Utenos stadiono bėgimo takeliuose

Š. m. gegužes 9 dieną Utenos miesto centriniame stadione, nelepinant geram orui, 3 - ame „Aukštaitijos taurė - 2017“ etape dalyvavo 12 lengvaatlečių iš Kupiškio r. KKSC.

plačiau
 
2017-05-08

Įvyko rajono mokyklų žaidynių pagrindinių mokyklų keturkoves varžybos

Gegužės 3 d. Miesto stadione įvyko rajono mokyklų žaidynių pagrindinių mokyklų keturkovės varžybos. Varžybų razultatai:

Berniukai.

1 vieta     Alizavos pagrindinė mokykla (mokytojas Julius Likas)

2 vieta     Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla (mokytoja Vanda Kriaučiukienė)

3 vieta     Skapiškio pagrindinė mokykla (mokytoja Oksana Morkvėnienė)

Mergaitės.

1 vieta     Noriūnų Jono  Černiaus pagrindinė mokykla (mokytoja Vanda Kriaučiukienė)

2 vieta     Skapiškio pagrindinė mokykla (mokytoja Oksana Morkvėnienė)

 
 
2017-04-26

Įvyko rajono mokyklų žaidynių kroso estafetės varžybos

Balandžio 26 d. "Uošvės liežuvyje" vyko rajono mokyklų žaidynių kroso estafetės varžybos. 

Pagrindinės mokyklos

1 vieta   Šimonių pagrindinė mokykla (mokytojas Žanas Karvelis)   17 min. 56 s.

2 vieta   Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla (mokytoja Vanda Kriaučiukienė) 19 min. 4 s.

3 vieta   Šepetos Almos Adamkienės pagrindinė mokykla (mokytojas Zigmas Paulauskas) 19 min. 38 s. 

2002 m. gim. ir jaunesni

1 vieta   Subačiaus gimnazija (mokytojas Zenonas Špokauskas)

1998-2001 m. gim.

1 vieta   Subačiaus gimnazija (mokytojas Zenonas Špokauskas)

 
 
2017-04-26

Seniūnijų varžybos

Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centre šį savaitgalį buvo vykdomos komandinės smiginio ir virvės traukimo varžybos. 

plačiau
 
2017-04-24

Kviečiame dalyvauti tinklinio turnyre Kupiškio Mero taurei laimėti

Skelbimą rasite čia <<<<<<<<

 
 
2017-04-24

Rajono krepšinio pirmenybių "Mažąją taurę" iškovojo "Audrys"

Savaitgalį finišavo rajono krepšinio pirmenybių "Mažosios taurės" varžybos.

plačiau
 
1   2   3   4   10  20  30  40  sekantis  >>