2019-04-16

Kvietimas  į tinklinio turnyrą Skapiškyje

Balandžio 20 dieną 11 val. Skapiškio pagrindinės mokyklos sporto salėje vyks Vėlykinis tinklinio turnyras. Kviečiame norinčius burtis į komandas ir dalyvauti. Komandą sudaro 5 žaidėjai ir 2 atsarginiai. 1-3  vietų laimėtojai bus apdovanoti medaliais.

Skelbimą rasite čia >>>>>

2019-04-15

Seniūnijų žaidynių krepšinio 3x3 ir smiginio varžybos

Balandžio 13 dieną Juodpėnų sporto salėje vėl rinkosi Kupiškio rajono seniūnijų sportininkai. Šį kartą seniūnijų komandos susirungė krepšinio aikštelėje, po to prie smiginio lentos.
Krepšinio 3x3 varžybose rungėse keturios seniūnijų komandos. Tai Skapiškio, Noriūnų, Alizavos, Šimonių komandos. Po azartiškų kovų buvo išaiškinti prizininkai. Pirmą vietą ir aukso medalius iškovojo Skapiškio seniūnijos krepšininkai, sporto instruktorius Irmantas Šap. Antra vieta atiteko Šimonių seniūnijos komandai, sporto instruktorė Loreta Kručienė. Trečioje vietoje liko Alizavos seniūnijos krepšininkai, sporto instruktorius Algimantas Baziukas.

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau

2019-04-15

Iškovotas sidabro medalis

Balandžio 12 dieną naujoje Kelmės sporto centro salėje vyko Lietuvos graikų - romėnų imtynių jaunučių čempionatas. Subatėnas Lukas Ulkė kovodamas svorio kategorijoje iki 52 kilogramų laimėjo čempionato sidabro medalį, treneris Arvydas Krikščiūnas.

Nuotrauką rasite čia >>>>>

2019-04-15

Komandinės varžybos

Balandžio 12 d. Užpalių gimnazijoje vyko komandinės moksleivių stalo teniso varžybos klubo „Perkūnas“ prizams laimėti. Dalyvavo devynios komandos iš Kupiškio, Užpalių ir Utenos. Komandą sudarė du mokiniai. Varžybos prasidėjo pogrupiuose. Trys stipriausios komandos pateko į finalą, kitos 3 - į paguodos finalą ir dar trys kovojo dėl 7-9 vietų.

plačiau

2019-04-08

2019 m. Kupiškio r. seniūnijų žaidynių futbolo 5x5 varžybos

Balandžio 6 dieną jaukioje Juodpėnų sporto salėje vyko 2019 m. Kupiškio r. seniūnijų žaidynių futbolo 5x5varžybos. Dalyvavo trijų seniūnijų komandos, tai - Skapiškio, Noriūnų ir Alizavos. Kupiškio futbolo komanda „Narjanta“ dalyvavo be konkurencijos.

plačiau

2019-04-04

Kviečiame į 2019 m. Kupiškio rajono seniūnijų žaidynes

Balandžio 6 dieną prasideda 2019 m. Kupiškio rajono seniūnijų žaidynės. Kviečiame norinčius registruotis, burti savo komandas ir sudalyvauti varžybose. Žaidynės vyks Juodpėnų sporto salėje.

2019-04-02

Kupiškio r. mokyklų žaidynių šaškių varžybos

Balandžio 2 dieną Povilo Matulionio progimnazijoje vyko Kupiškio r. mokyklų žaidynių šaškių varžybos. Dalyvavo trys komandos – L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos, Antašavos mokyklos-daugiafunkcio centro, Povilo Matulionio progimnazijos. Komandos sudėtis: 1 mergina ir 3 vaikinai.

Varžybų nugalėtojais tapo P. Matulionio progimnazijos komanda, II vieta atiteko L. Stuokos-Gucevičiaus komandai, III vieta atiteko Antašavos mokyklos-daugiafunkcio centro komandai. Nugalėtojai balandžio 13 dieną atstovaus Kupiškį Lietuvos mokyklų žaidynių finalinėse šaškių varžybose.

2019-03-30

Stalo teniso turnyras Užpaliuose

Kovo 30 dieną Užpaliuose vyko stalo teniso turnyras kovo 11 dienai paminėti. Kupiškio sporto centro stalo teniso skyriaus sportininkai puikiai pasirodė. 1-4 klasių berniukų grupėje Tomas Vizbaras iš 15 dalyvių užėmė 3 vietą. Mergaičių grupėje Urtė Baltakytė taip pat užėmė garbingą 3 vietą.

2019-03-28

Baigėsi Utenos salės futbolo pirmenybės

Kovo 23 dieną Ukmergėje baigėsi Utenos 5x5 salės futbolo pirmenybės. Kupiškio sporto centro komanda iškovojusi 11 pergalių, 2 lygiasias, 8 kartus pralaimėjusi užėmė 5 vietą iš 15 dalyvavusių komandų.

2019-03-28

Pradinių klasių šaškių varžybos

Kovo 28 dieną Povilo Matulionio progimnazijoje vyko Kupiškio rajono mokyklų žaidynių pradinių klasių šaškių varžybos. Dalyvavo trys komandos iš Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos, Subačiaus gimnazijos, Antašavos mokyklos – daugiafunkcinio centro.