į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2021-08-30

25-oji Kupiškio marių regata 

Rugpjūčio 28 dieną Kupiškio mariose, Aukštupėnų poilsiavietėje, įvyko 25-oji Kupiškio marių regata. Varžybas organizavo Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centras kartu su Panevėžio jachtklubu. Dalyvavo 22 buriuotojai iš Panevėžio, Kupiškio, Klaipėdos, Biržų, Vilniaus, Ukmergės.
Regatos atidaryme sveikinimo žodį tarė Kupiškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Augenijus Cesevičius, Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja Jurgita Trifeldienė. Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro direktorė Ingrida Tuskienė linkėjo buriuotojams gero vėjo, azartiškų varžybų, stengtis dėl prizinės vietos, nes nugalėtojų laukia savivaldybės įsteigti specialūs prizai. Taip pat buriuotojams gero vėjo linkėjo Panevėžio jachtklubo komandoras, varžybų vyr. teisėjas Jonas Rozis ir komandoras Jokūbas Leipus.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>
 

plačiau
 
2021-08-30

Kviečiame !!!

2021 m. rugsėjo 5 d. 10 val. įvyks orientacinės varžybos dviračiais. Varžybų startas Kupiškio miesto stadione. Išankstinė registracija el. p.: kupiskiosportocentras@gmail.com

 

Nuostatai >>>>>

 

Skelbimas >>>>>

 
 
2021-08-27

Dėmesio !!!

Rytoj, rugpjūčio 28 dieną 11.00 val., prie Kupiškio marių, Aikštupėnų poilsiavietėje vyks 25-oji Kupiškio marių regata. Kviečiame pasigrožėti, taip pat pabandyti savo jėgas buriuojant (vyks nemokami mokymai).

 
 
2021-08-25

Lietuvos suaugusiųjų irklavimo čempionatas

Rugpjūčio 21-22 d. Trakuose vyko Lietuvos suaugusių irklavimo čempionatas, kuriame varžėsi ir jaunieji kupiškėnai: vienviete valtimi Neringa Kalinauskaitė, porine dviviete Domantas Riauba, Emilija Riaubaitė ir Miglė Tamošiūnaitė, Simonas Laurinavičius ir Dominykas Petryla, porine keturviete Simonas Laurinavičius, Nojus Baronas, Tautvydas Šlapelis ir Dominykas Petryla.

Tai puiki patirtis jauniesiems irkluotojams, nes jų amžiaus varžybų labai trūksta. Geriausiai sekėsi Domantui Riaubai, kuris pelnė du bronzos medalius porinėje dvivietėje ir aštuonvietėje.
Domantas Riauba kartu su klaipėdiečiu Viliumi Stonkumi porinių dviviečių valčių klasėje astovaus Lietuvos rinktinei Baltic CUP regatoje, kuri po 10 metų vyks Lietuvoje rugsėjo 24-26 dienomis. Šioje regatoje išvysime 12 šalių jaunuosius irkluotojus.
Trakuose stovyklaujantis Domantas rytoj ir penktadienį dalyvaus atrankinėje regatoje į Europos jaunių irklavimo čempionatą. Linkime jam sėkmingų startų ir stiprių yrių!

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2021-08-23

Moterų paplūdimio tinklinio varžybos

Rugpjūčio 22 dieną prie Kupiškio marių, Aukštupėnų poilsiavietėje vyko moterų paplūdimio tinklinio varžybos KKSC prizams laimėti. Iš viso dalyvavo penkios komandos - "Utenos mamos", "Rokiškis", Kupiškis I", "Kupiškis II", "Svedasai". Varžybas organizavo Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro sporto instruktorius Ričardas Puntuzas, padedant Kupiškio Technologijos ir verslo mokyklos mokytojoms Dianai Balužytei ir Jūratei Ažubalytei. Teisėjavo Rokas Krasauskas.
Po azartiškų kovų buvo išaiškintos nugalėtojos:
I vieta - "Rokiškis" (Diana, Šarūnė)
II vieta - "Kupiškis I" (Rūta Emilija)
III vieta - "Utenos mamos" (Inga, Greta)
IV vieta - "Kupiškis II" (Laura, Jūratė)
V vieta - "Svedasai" (Paula, Iveta)
Prizinių vietų laimėtojos buvo apdovanotos Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro specialiais prizais, dėkojame "Čiki picai" už skanias picas.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>
 

 
 
2021-08-21

Lietuvos jaunių čempionatas

Rugpjūčio 20 d. Trakuose vyko atviras Lietuvos jaunių irklavimo čempionatas, kuriame varžėsi 9 kupiškėnai. Vienvietę irklavo Neringa Kalinauskaitė, porinę dvivietę Emilija Riaubaitė ir Miglė Tamošiūnaitė, porinę dvivietę Domantas Riauba su klaipėdiečiu Viliumi Stonkumi, keturvietę - Simonas Laurinavičius, Nojus Baronas, Tautvydas Šlapelis ir Dominykas Petryla. Rebeka Jankauskaitė kartu su trakietėmis ir vilnietėmis startavo porine keturviete.
Geriausiai sekėsi Domantui Riaubai, kuris pelnė sidabro medalį. Neringa Kalinauskaitė iškovojo bronzos medalį vienviete ir aukso medalį aštuonviete. Vaikinų keturvietė pelnė 4 vietą. Emilija ir Miglė laimejo finalą A, o Rebeka pelnė 6 vietą.
Sveikiname prizininkus ir dalyvius!
Šeštadienį ir sekmadienį Trakuose vyks atviras Lietuvos suaugusių čempionatas.
Irklavimo mokytoja
Laimutė Šližauskienė

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2021-08-19

Tęsiasi irkluotojų varžybos Trakuose

Rugpjūčio 19 d. vyko Atviras Trakų rajono irklavimo čempionatas "Riterių taurė", kurį organizavo S.Ritter irklavimo akademija ir Trakų kūno kultūros ir sporto centras.
Varžybose dalyvavo 2005 m. gimę ir jaunesni irkluotojai, kurie varžėsi 500 m nuotolyje. Varžybos vyko vienvietėmis, dvivietėmis ir keturvietėmis valtimis.
Kupiškiui atstovavo 8 jaunieji irkluotojai. Patys jauniausi Emilija Riaubaitė ir Edgaras Šlapelis startavo vienvietėmis valtimis. Vienvietėmis startavo ir Neringa Kalinauskaitė bei Rebeka Jankauskaitė. Vaikinai Simonas Laurinavičius, Nojus Baronas, Tautvydas Šlapelis ir Dominykas Petryla pirmiausia jėgas išmėgino keturviete valtimi, o vėliau Simonas su Nojumi startavo porine dviviete, Tautvydas ir Dominykas varžėsi vienvietėmis.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
2021-08-18

Regata Trakuose "Alfa CUP"

Šiandien Trakuose irkluotojai varžėsi ALFA CUP - trenerio A. Mikšio atminimo regatoje. Šioje regatoje startavo 9 kupiškėnai. Vienvietes irklavo Neringa Kalinauskaitė ir Rebeka Jankauskaitė, porine dviviete startavo Emilija Riaubaitė ir Miglė Tamošiūnaitė, porine keturviete - Simonas Laurinavičius, Nojus Baronas, Tautvydas Šlapelis ir Dominykas Petryla. Simonas taip pat dar startavo vienviete, o Domantas Riauba kartu su klaipėdiečiu Viliumi Stonkumi porine dviviete. Sportininkai varžėsi 1000 metrų nuotolyje pagal amžių suskirstyti į dvi grupes - jaunių ir jaunučių.
Pirmąją vietą iškovojo Neringa Kalinauskaitė ir vaikų porinė keturvietė - Simonas Laurinavičius, Nojus Baronas, Tautvydas Šlapelis ir Dominykas Petryla. Sidabro medalius pelnė Domantas Riauba bei vienviete irkluodamas Simonas Laurinavičius, Bronzos medaliais pasidabino Miglė Tamošiūnaitė ir Emilija Riaubaitė.
Sveikiname irkluotojus!

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2021-08-17

 

Žolinių futbolo varžybos Alizavoje

Rugpjūčio 15 d. Alizavoje vyko Žolinių šventė, kurios metu įvyko draugiškos futbolo varžybos tarp Alizavos seniūnijos (sporto instruktorius Algimantas Baziukas) ir Kupiškio seniūnijos (sporto instruktorius Ričardas Puntuzas) komandų. Po atkaklios kovos rezultatu 3:2 laimėjo Alizavos komanda, kurie buvo ir gerokai vyresni už savo priešininkus. Abi komandos buvo apdovanotos Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro taurėmis ir Alizavos bendruomenės specialiais prizais. Po varžybų sportininkai vaišinosi Žolinių šventine sriuba.


Sporto instruktorius Algimantas Baziukas


Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2021-08-12

Dėmesio !!!

Rugpjūčio 28 d. 11 val. pire Kupiškio marių vyks jubiliejinė 25-oji Kupiškio marių regata. Kviečiame atvykti.

Regatos metu norintys galės pasimokyti buriavimo pagrindų (būtina išankstinė registracija, tel. 865422131).

 

Skelbimas >>>>>

 
 
<<  ankstesnis  2   3   4   5   6   7   8   10  20  30  40  50  60  70  80  sekantis  >>