į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2016-06-20

Savaitgalį varžėsi IX seniūnijų sporto žaidynių dalyviai

Birželio 18 ir 19 dienomis nuo ryto iki vakaro  Povilo Matulionio progimnazijoje vyko 2016 m. Kupiškio rajono seniūnijų finalinės sporto žaidynės. Tik parko tinklinis 3x3 buvo vykdomas Pagardų tinklinio aikštyne.

plačiau
 
2016-06-01

Kviečiame į rajono finalines seniūnijų sporto žaidynes 

 

Š.m. birželio 18-19 d. vyks rajono finalinės seniūnijų sporto žaidynės. Žaidynių programa.

Žaidynių nuostatus rasite čia.

 
 
2016-06-07

Kviečiame į Kupiškio marių regatą ir turizmo sezono atidarymą

Š.m. birželio 11 d. Kupiškio mariose vyks Kupiškio marių regata - 2016, o Aukštupėnų poilsiavietėje - turizmo sezono atidarymas su sportinėmis rungtimis.

Renginio programa

Kupiškio marių regata

 
 
2016-06-07

Gegužė – karščiausias mėnuo krepšininkėms

Vyrai krepšininkai gegužės mėnesį jau ilsisi po sezono varžybų, tuo tarpu Kupiškio rajono moterims mėgėjoms krepšininkėms gegužės mėnuo buvo kaip tik labiausiai įtemptas ir užimtas. Po dalyvavimo rajono pirmenybėse veteranų lygoje ir draugiškų rungtynių su Rokiškiu buvo atokvėpis be varžybų.

plačiau
 
2016-06-07

FC Narjanta sezono pradžia

Kupiškio futbolo klubas FC Narjanta pradėjo futbolo sezoną. Mūsų miesto komanda dalyvauja Utenos apskrities futbolo pirmenybėse. Šiose pirmenybėse varžosi penkios komandos: Rokiškio FK, FSK Anykščiai, Utenos „Utenis-3“, Visagino „Inter veteranai“ ir Kupiškio FC Narjanta.

plačiau
 
2016-06-02

DĖMESIO !

Birželio 2 d. Kupiškio r. Subačiaus miestelyje prie kultūros centro vyks imtynių varžybos, skirtos vaikų gynimo dienai paminėti.

 

plačiau
 
2016-05-31

Krepšininkai išsidalijo apdovanojimus

Kai prieš šešiolika metų Adomynės pagrindinės mokyklos mokytojai paprašė mokinius į sporto salę atsivesti tėvelius ir kartu parungtyniauti krepšinio aikštelėje, kai kuriems iš jų tebuvo tik dešimt – vienuolika metų, pats mažiausias – ir labiausiai norįs gaudyti kamuolį – tebuvo vos ketverių tesulaukęs. Per šį laiką užaugo mažieji sportininkai, kai kurių tėvelių galvas šarma padabino, bet sportinis azartas ir noras rungtyniauti bei kartu leisti laiką sporto salėje liko.

plačiau
 
2016-05-30

Kupiškio rajono  pradinukai dalyvavo  lengvosios atletikos mini Olimpiadoje „Pradinukai – mažieji olimpiečiai

Š. m. gegužės 26 d. Kupiškio miesto centrinis stadionas buvo pilnas vaikiško šurmulio ir klegesio. Čia buvo organizuojamos lengvosios atletikos varžybos – Olimpiada pradinių klasių mokiniams. Varžybos buvo organizuojamos įgyvendinant laimėtą projektą ir gavus finansavimą iš Kūno kultūros ir sporto departamento (projektą rašė direktoriaus pavaduotoja S. Balienė).

plačiau
 
2016-05-30

Prie Talkšos ežero Šiauliuose vyko Olimpinės dienos paminėjimo šventė

Olimpinė diena visame pasaulyje švenčiama jau daugiau nei 60 metų, Lietuvoje nuo 1989-ųjų šventę, kurios tikslas skatinti žmones būti fiziškai aktyviais ir supažindinti su įvairiomis sporto šakomis, organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK). 

plačiau
 
2016-05-24

Kupiškėnai dalyvavo V. Žmogino vardo tarptautiniame imtynių turnyre

Gegužės 21 dieną  Anykščių pramogų ir laisvalaikio komplekso „Nykščio namai“ sporto salėje  vyko jau devynioliktasis Vlado Žmogino vardo tarptautinis imtynių turnyras ir atviras Lietuvos graikų – romėnų imtynių veteranų čempionatas.  

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  38   39   40   41   42   43   44   50  60  70  sekantis  >>