2015-05-22

Skelbiame Kupiškio rajono moksleivių pavasario kroso rezultatus

plačiau

2015-05-20

Mokytojo A. Krikščiūno auklėtinis Kamilas Abdulajev šalies vaikų graikų-romėnų imtynių čempionate, vykusiame Anykščiuose, (svorio kategorijoje iki 73 kg) iškovojo bronzos medalį (straipsnis iš naujienų portalo www.temainfo.lt)

plačiau

2015-05-18

Sėkmingas lengvaatlečių pasirodymas respublikinių „Aukštaitijos taurės“ varžybų III etape

plačiau

2015-05-15

Š. m. gegužės 16 d. (šeštadienį) Kupiškio miesto stadione vyks futbolo varžybos. Susitinka FC "Narjanta" (Kupiškis) - Rokiškio FK.

Varžybų pradžia 17.00 val.

2015-05-12

Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro krepšininkai (mokytojas Alvydas Puzelis) iškovojo III vietą tarptautiniame krepšinio turnyre vykusiame Joniškyje.

plačiau

2015-05-12

Gegužės 11 d. (pirmadienį) Kupiškio Lauryno Stuokos - Gucevičiaus gimnazijos sporto salėje vyko "BasketNews.lt" Didžiosios taurės finalinio ketverto varžybos, kuriose II vietą iškovojo rungtynių šeimininkai (komandos treneris Alvydas Puzelis, trenerio asistentė Irena Grinienė).

plačiau

2015-05-11

Š. m. gegužės 13 dieną (trečiadienį) Kupiškio miesto stadione susitinka futbolo klubai FK "Vilnius" - FK "Utenis". Varžybų pradžia 19.00 valandą.

2015-05-06

Kupiškėnas Redas Graičiūnas priimtas mokytis į Lietuvos nacionalinę futbolo akademiją (straipsnis naujienų portale www.temainfo.lt)

plačiau

2015-05-04

Kupiškėnai lengvaatlečiai dalyvavo 52-ajame tradiciniame bėgime "Anykščiai-Puntuko akmuo-Anykščiai"