į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2018-11-19

Lengvaatlečių sidabras olimpinių vilčių pirmenybėse

Š. m. lapkričio 16 d. Šiauliuose vyko Lietuvos vaikų (gim. 2005 m. ir jaunesnių) lengvosios atletikos olimpinių vilčių pirmenybės rajonų grupėje. Šiose varžybose KKSC auklėtinis Arijus Ribokas pirmą kartą savo jėgas bandė 600 m. bėgimo nuotolyje, šiam berniukui yra ir pirmos lengvosios atletikos varžybos, pirmas elektroniniu būdu užfiksuotas rezultatas. 20 dalyvių tarpe iškovota aukšta 12 vieta. Šis rezultatas rodo, kad dar turime į ką lygiuotis, treniruojantis siekti aukščiausių rezultatų. Pirmos varžybos buvo ir Evaldui Čiūdarui, Elijai Petuchovaitei, Norvilei Šulskytei, Kamilei Kanapeckaitei, šie bėgikai, kartu su Gerda Kirkyte dalyvavo 200 m. bėgime. Šis bėgimas mūsų sportininkei Gerdai Kirkytei tapo sidabriniu, pasiektas asmeninis rezultatas 29,99 sek. Šioje rungtyje iš 39 dalyvių tik Gerdai ir sportininkei iš Kėdainių pavyko nuotolį įveikti greičiau nei per 30 sek. Nežiūrint į tai smagu grįžti su sidabro medaliu.

 

 
 
2018-11-13

Kupiškio r.  mokyklų žaidynių 5-6 klasių mokinių kvadrato varžybos

Šiandien, lapkričio 13 dieną, į Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus sporto salę rinkosi Kupiškio r. gimnazijų ir progimnazijų 5-6 klasių mokiniai. Buvo sužaistos kvadrato varžybos. Atskirai varžėsi berniukų ir mergaičių komandos.

Mergaičių tarpe I vietos nugalėtojomis  tapo Povilo Matulionio progimnazijos komanda (mokytoja Norberta Savickienė). II vieta atiteko Subačiaus gimnazijos mergaičių komandai (mokytojas Zenonas Špokauskas).

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
2018-11-12

Imtynininkų iškovoti medaliai Šiauliuose

Lapkričio 10 dieną Šiaulių sporto gimnazijos naujoje sporto arenoje vyko du imtynių turnyrai. Lietuvos graikų - romėnų imtynių mokinių jaunių pirmenybės ir Tarptautinis Pasaulio čempiono Rimanto Bagdono vardo turnyras į kuri atvyko stiprios Gomelio ir Minsko  sporto internatų komandos, taip pat  Estijos bei Latvijos pajėgiausi imtynininkai. Lietuvos jaunių čempionu tapo Lukas Ulkė  (sv. kat. iki 48 kg.) Tarptautinio turnyro moterų imtynių bronzos medalį iškovojo Anelė Kavaliauskaitė (56 kg.). Kitiems Kupiškio sportininkams burtai lėmė pajėgius varžovus ir nors kai kas, ir laimėjo po vieną kovą.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2018-11-07

Kupiškio rajono mokyklų žaidynių pradinukų kvadrato varžybos

Š.m. lapkričio mėn. 7 dieną Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos sporto salėje įvyko Kupiškio rajono mokyklų žaidynių KVADRATO varžybos, kuriose susitiko Subačiau gimnazijos, P. Matulionio progimnazijos Kupos skyriaus ir P. Matulionio progimnazijos  jaunųjų sportininkų komandos.  Po įtemptos kovos pirmąją vietą ir teisę atstovauti  Kupiškio rajoną zoninėse varžybose Rokiškyje iškovojo Subačiaus gimnazijos pradinukų komanda, kurią ruošė mokytoja Jūratė Petrauskienė, antri buvo P. Matulionio progimnazijos Kupos skyriaus sportininkai, mokytoja Rita  Ruzgienė, trečia liko  P. Matulionio progimnazijos  pradinukų komanda, mokytoja Eglė Mikėnienė.

Kitos mokyklų žaidynių 5-6 klasių kvadrato varžybos lapkričio 13 dieną.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 

 
 
2018-10-17

Kuršėnuose iškovoti imtynininkų medaliai

Spalio 13 dieną Šiaulių r. Kuršėnuose vyko Lietuvos vaikų ( 2006 m. ir jaun.) graikų - romėnų imtynių sporto žaidynės. Kupiškio r. atstovavo 9 jaunieji imtynininkai. Geriausiai sekėsi Mykolui Vizbarui, kuris kovojo svorio kategorijoje iki 54 kilogramų. Pogrupio kovose laimėjęs dvi pergales ir patyręs vieną pralaimėjimą, dėl patekimo į finalą, pasiekė dar vieną pergalę ir finalinėje kovoje vėl susitiko su Šiaulių sporto gimnazijos auklėtiniu , po atkaklios kovos baigiantis kovai paguldė savo varžovą ant menčių. Mykolas tapo Lietuvos vaikų  imtynių sporto  žaidynių nugalėtoju. Jo brolis Motiejus (sv. kat. iki 47 kg.), pasiekęs dvi pergales ir patyręs du pralaimėjimus, laimėjo  žaidynių bronzos medalį. Bronzos medalius dar iškovojo Nedas Barzdenys ( sv. kat. iki 38 kg.) ir Nojus Kokanauskas ( sv. kat. iki 41 kg.) Abu sportininkai laimėjo po tris pergales ir patyrė po vieną pralaimėjimą.

 

 

 
 
2018-10-16

Kupiškio lengvaatlečiai Pagarbos bėgime „Algimanto apygardos partizanų kovų takais“

Š. m spalio 13 d. lengvaatlečiai dalyvavo Pagarbos bėgime „Algimanto apygardos partizanų kovų takais“, skirto apygardos vado Antano Starkaus – Montės 100- osioms gimimo metinėms paminėti. Šią gražią saulėtą dieną sportininkai pirmiausia rinkosi prie Utenos – Kupiškio kelio (118), ties posūkiu į Adomynę (Kupiškio raj). 

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
2018-10-16

Sėkmingos šaškininkų sporto vilčių žaidynės

Spalio 13 dieną Marijampolėje vyko asmeninės ir komandinės šaškių 2018 metų Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės. Čia dalyvavo 2005 -2009 metų gimimo šaškininkai. Į šias varžybas vyko geriausi Kupiškio rajono šios amžiaus grupės šaškininkai: Armina Daunoravičiūtė (Subačiaus gimnazija, 4 klasė), Lina Malinauskaitė (Povilo Matulionio progimnazija, 5 klasė), Astijus ir Arijus Ribokai (Povilo Matulionio progimnazija, 7 klasė).

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
2018-10-05

Krepšinio 3x3 turnyras Angelų sargų ir Mokytojų dienai paminėti

Spalio 4 dieną Lauryno Stuokos-Gucevičiaus sporto salėje įvyko krepšinio 3x3 turnyras skirtas Angelų sargų ir Mokytojų dienai paminėti. Turnyre dalyvavo skirtingų profesijų atstovai, iš viso 5 komandos: Kupiškio rajono policijos komisariato, Kupiškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, KASP Vyčio apygardos 5-osios rinktinės,  Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos, bei  KKSC mokytojų komanda. Turnyrą organizavo Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro  krepšinio mokytojai Alvydas Puzelis ir Klaidas Miciūnas, imtynių mokytojas Arvydas Krikščiūnas.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
2018-10-02

Lietuvos jaunučių imtynių sporto žaidynės

Baigiantis rugsėjui Alytuje buvo surengtos Lietuvos jaunučių imtynių sporto žaidynių finalinės varžybos. Šiose varžybose gerai pasirodė Kupiškio KKSC auklėtinis, subatėnas Lukas Ulkė. Lukas dalyvavo graikų-romėnų ir laisvųjų imtynių varžybose. Laisvosiose imtynėse pasiekė dvi pergales ir tik finalinėje kovoje nusileido sportininkui iš Vilniaus, kuris Europos čempionate yra iškovojęs aukštą penktą vietą. Šiose varžybose laimėjo sidabro medalį. Kovodamas graikų - romėnų imtynių varžybose, Lukas pogrupio kovose pasiekė dvi pergales ir po apmaudžios klaidos pralaimėjo visaginiečiui dėl pirmos vietos pogrupyje. Pusfinalyje Lukas pralaimėjo prieš geriausią šios amžiaus grupės imtynininką, vilnietį Roką Čepuską ir kovodamas dėl bronzos vėl susitiko su visaginiečiu. Revanšas pavyko ir gražiais  užtikrintais metimais Lukas nugalėjo ankščiau laiko nepalikdamas priešininkui jokių vilčių laimėti. Antras, šį kartą, bronzos medalis.

 

 
 
2018-09-28

Rajono mokytojų sporto šventė „Vilčių startai“

Rugsėjo 28 d. sportiškai nusiteikę į Kupiškio Povilo Matulionio sporto salę rinkosi Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro sukviesti rajono mokytojai. Jų laukė įvairios rungtys: smiginis, kimštinio kamuolio metimas, „Cimbolai“, „Futboliukas“, „Ringo“. Varžybos atnešė daug emocijų ir vyko įtempta kova.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>>

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  27   28   29   30   31   32   33   40  50  60  70  80  sekantis  >>