į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2019-01-15

Imtynininkai dalyvavo pagarbos bėgime „Gyvybės ir mirties keliu“

Sausio 12 dieną Vilniuje, minint 28-ąsias Sausio 13-osios įvykių metines, 28-ąjį kartą vyko tarptautinis pagarbos bėgimas „Gyvybės ir mirties keliu“, kurį organizuoja Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacija kartu su Krašto apsaugos ministerija ir Lietuvos kariuomene. Šiemet bėgime dalyvavo apie 7600 bėgikų. Devynių kilometrų bėgimo trasa prasideda prie Antakalnio kapinių, kuriose palaidotos Sausio 13-osios aukos, baigiasi prie Televizijos bokšto, Sausio 13-osios gatvėje. 

Kupiškio KKSC  auklėtiniai imtynininkai Lukas Ulkė ir Anelė Kavaliauskaitė dalyvavo šiame bėgime ir įveikė šią distanciją.

 

Nuotrauką rasite čia >>>>>

 
 
2019-01-14

Krepšininkės kovojo su Švedijos komanda

Sausio 4 dieną Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro auklėtinės Kaune susitiko su Lietuvoje stovyklaujančiomis Švedijos mergaičių (gim. 2004 m.) komanda iš Stokholmo „Blackeberg basket“. Viešnios iš Švedijos praeitame sezone buvo savo amžiaus grupės čempionato prizininkės. Kupiškiui atstovavo 2005 m. gim. mergaičių komanda, treniruojama Alvydo Puzelio. Nors ir  metais jaunesnės, kupiškietės kaip lygios kovojo su vyresnėmis varžovėmis. Rungtynių rezultatas neatspindi įtemptos kovos. Jėgos ir ūgio persvara leido varžovėms iškovoti pergalę rezultatu 71:49. Kupiškio KKSC merginų komandoje naudingiausios žaidėjos buvo Gabija Strolytė – pelnė 33 taškus, Jovilė Rušėnaitė – 9 taškus, Darija Skačelytė – 4 taškus. Mūsų mergaitėms tai buvo naudinga patirtis susipažįstant su Skandinavijos krepšiniu.

 

 
 
2019-01-14

Lengvaatlečių startai uždarose patalpose

Š. m. sausio 11-12 dienomis Šiaulių miesto manieže vyko Lietuvos jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas. Po ilgesnės pertraukos dėl traumos, į 60 m. bėgimo startą stojo Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro auklėtinis Alanas Šablickas, kuris nuotolį įveikė per 7,77 sek., pasiekdamas asmeninį rezultatą. Antrą varžybų dieną Alanas bandė jėgas savo pagrindinėje 60 m. barjerinio bėgimo distancijoje,  bėgdamas kvalifikaciniame bėgime ir pasiekdamas rezultatą 9,25 sek. pakliuvo į finalinį bėgimą.

 

Nuotrauką rasite čia >>>>>

plačiau
 
2019-01-11

 Utenos mažojo futbolo 5x5 II pirmenybių turas. 

Sausio 5 dieną Zarasuose įvyko Utenos apskrities 2019 m. mažojo futbolo 5x5 pirmenybių varžybos. Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro auklėtiniai, vadovaujami  trenerio Irmanto Šap, futbolo aikštelėje susitiko su Visagino ir Utenos komandomis.

Pirmos rungtynės vyko tarp  Kupiškio KKSC-Visagino 2 komandos. Paskutinę minutę kupiškėnai išplėšė pergalę 2:1.
 

Nuotrauką rasite čia >>>>>

plačiau
 
2019-01-10

Futbolininkų pergalės Utenos salės futbolo 5x5 pirmenybėse

Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro 2007/2008 metų gimimo futbolininkai dalyvauja Utenos apskrities salės futbolo 5x5 pirmenybėse. Šioje amžiaus grupėje varžosi 15 komandų. Pirmasis turas įvyko 2018 m. gruodžio 8 d. Rokiškyje. Pirmos rungtynės vyko KKSC Kupiškis- Rokiškio LITUANIKA. 5-0 laimėjo Kupiškio auklėtiniai. Antros rungtynės turėjo vykti tarp Kupiškio KKSC ir Zarasų. Zarasai neatvyko todėl jiems užskaitytas techninis pralaimėjimas 3-0.

 

Nuotrauką rasite čia >>>>>

 
 
2019-01-08

Kupiškio r. mokyklų žaidynių krepšinio 3x3 varžybos

Sausio 8 dieną Šimonių pagrindinėje mokykloje įvyko Kupiškio rajono mokyklų žaidynių krepšinio 3x3 varžybos (pagrindinių mokyklų). Susirinko komandos iš Skapiškio, Šimonių, Alizavos, Noriūnų. Atskirai kovojo merginų ir vaikinų komandos.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
2018-12-20

Sveikiname su artėjančiomis šventėmis !

Tegul šventinė nuotaika, pripildžiusi širdis šviesos, džiaugsmo ir viltingo laukimo, neapleidžia Jūsų visus metus. Lai ateinančiais metais Jus lydi puikios idėjos, energija ir gerovė. Tebus tai naujų galimybių ir sėkmingo  bendradarbiavimo metai.

 

                                                      Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro vardu direktorė

                                                                                                            Laimutė Šližauskienė    

Sveikinimas >>>>>

 

 
 
2018-12-20

Kalėdinis imtynių turnyras Panevėžyje

Kalėdiniame Panevėžio miesto atvirame graikų - romėnų imtynių turnyre be panevėžiečių ant imtynių kilimo kovojo jaunieji imtynininkai iš Anykščių, Troškūnų ir Kupiškio.  Medas Barzdenys (svorio kategorija iki 40 kg.) iškovojo antrąją vietą. Trečias vietas savo svorio kategorijose iškovojo Nedas Žemkauskas ( 26 kg.), Domas Ulkė (30 kg.), Motiejus Vizbaras ( 48 kg.). Visi jie buvo apdovanoti vertingais prizais. Gytis Daugėla turnyre liko ketvirtas ir buvo apdovanotas papildomu prizu už ryžtą nugalėti. Tai buvo paskutinės šių metų varžybos.

 

 
 
2018-12-16

Alizavos Kalėdinės krepšinio varžybos

Gruodžio 16 dieną Alizavos pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Kalėdinės krepšinio varžybos tarp Alizavos ir Žaidelių komandų. Šiose varžybose turėjo žaisti ir Kupiškio jaunimo komanda, tačiau kadangi įtemptas varžybų grafikas, atvykti negalėjo.

Po azartiškų varžybų, rezultatu 115:78 nugalėjo Žaidelių komanda. Pertraukos metu buvo galima sudalyvauti metimo nuo vidurio linijos konkurse. Nugalėtoju tapo Šarūnas Lupeikis.

 
 
2018-12-14

Iškovoti medaliai Vilniaus miesto atvirame graikų-romėnų imtynių čempionate

Vilniaus miesto atvirame graikų - romėnų imtynių vaikų čempionate be vilniečių ant kilimo  kovojo jaunieji sportininkai iš Joniškio, Anykščių, Šalčininkų, Vilniaus r.,  Kupiškio.  Kupiškėnai šiose varžybose pasirodė gana neblogai. Broliai Mykolas ( sv. kat. iki 54 kg.) ir Motiejus ( sv. kat. iki 50 kg.) Vizbarai ir Medas Barzdenys (sv.kat. iki 41 kg.) tapo nugalėtojais savo svorio kategorijose. Sidabro medalius laimėjo Gytis Daugėla ( 38 kg.) ir Nojus Kokanauskas (44 kg.), bronzos medalius iškovojo Tonis Vaitkevičius ( 44 kg.) ir  Domas Ulkė ( 32 kg.).

 
 
<<  ankstesnis  10  20  27   28   29   30   31   32   33   40  50  60  70  80  sekantis  >>