2019-05-18

Irkluotojų startai

Birželio 18 d. Šiauliuose vyko Sporto centro Atžalynas regata, skirta Šiaulių irklavimo sporto 65-mečiui paminėti. Šiose varžybose dalyvavo ir Kupiškio irkluotojai.

Vienviečių valčių klasėje 2005 m. gimusių ir jaunesnių grupėje pirmą vietą iškovojo Gabrielis Petrulis, antras buvo Laimis Tamošiūnas. Toje pačioje amžiaus grupėje porinių dviviečių valčių klasėje antrą vietą iškovojo Dominykas Petryla ir Nojus Baronas. 2003-2004 m. gimusių tarpe vienviečių valčių klasėje antrą vietą iškovojo Domantas Riauba.

Domanto yrininkaujama keturvietė taip pat iškovojo antrą vietą. Be Domanto ją irklavo Tautvydas Šlapelis, Gintaras Krasauskas ir Astijus Žekonis.

Pagal visas tradicijas, pirmą kartą dalyvavusių varžybose, laukė krikštynos - maudynės Talšos ežere!

Nuotraukas rasite čia >>>>>

209-05-16

Krepšinio turnyras skirtas Motinos dienai paminėti

Gegužės 16 dieną Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus sporto salėje vyko vaikinų krepšinio turnyras skirtas Motinos dienai paminėti. Dalyvavo trys vaikinų komandos iš Kupiškio, Ukmergės ir Anykščių.
Po atkaklių kovų krepšinio aikštelėje buvo išaiškinti nugalėtojai. Fortūna šypsojosi Kupiškio rajono kūno kultūros sporto centro auklėtiniams, iškovojo pirmą vietą (treneris Klaidas Miciūnas). Antrą vietą laimėjo Ukmergės SC vaikinų komanda. Trečioje vietoje liko Anykščių KKSC komanda. Visos komandos buvo apdovanotos Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro įsteigtomis taurėmis ir medaliais.

2019-05-13

Kupiškyje tarpzoninės krepšinio varžybos

Gegužės 13 dieną Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus sporto salėje vyko tarpzoninės Lietuvos mokyklų žaidynių mergaičių krepšinio varžybos. Kupiškio Povilo Matulionio mergaičių komanda susirungė su Biržų "Aušros" pagrindinės mokyklos komanda. Po atkaklios kovos varžybos baigėsi rezultatu 39:67 biržiečių mergaičių komandos pergale.

2019-05-11

Lietuvos čempionate iškovoti trys medaliai

Gegužės 11 dieną Šiauliuose vykusiame Lietuvos U13 vaikų graikų - romėnų imtynių čempionate Kupiškio imtynininkai iškovojo 3 medalius. Svorio kategorijoje iki 32 kilogramų Domas Ulkė iškovojo bronzos medalį. Bronzos medalį dar iškovojo Motiejus Vizbaras (54 kg). Motiejus dėl teisės kovoti finale vedė kovą ir pirmą kėlinuką išlošinėjo 5x0 , bet anrąjame kėlinuke paleido iniciatyvą ir kovą pralaimėjo 5x6. Užtikrintai visas kovas laimėjo ir čempiono vardą iškovojo Mykolas Vizbaras (58 kg).

2019-05-11

Lengvaatlečių startai Biržuose

Š. m. gegužės 8 d. Biržų miesto centriniame stadione vyko Biržų rajono atviras lengvosios atletikos čempionatas, kuriame dalyvavo ir Kupiškio lengvaatlečiai. Jaunučių grupėje, 400 m nuotolyje nugalėtoja tapo Gerda Kirkytė, kuriai buvo įteiktas aukso medalis, jaunių grupėje, sidabro medaliu pasipuošė Austėja Mikalauskaitė, 400m nuotolyje Austėjai auksas išslydo paskutiniuose metruose.

Nuotraukas rasite čia >>>>>>

plačiau

2019-05-09

Imtynininkų iškovoti medaliai

Gegužės 8 dieną Vilniuje vykusiame Lietuvos U 11 graikų - romėnų imtynių vaikų čempionate Kupiškio jaunieji imtynininkai iškovojo tris bronzos medalius. Pogrupio kovose nusileidę tik stipresniems savo varžovams, vėliau įveikė savo priešininkus ir džiaugėsi iškovotais medaliais: Domas Ulkė (32 kg), Gytis Daugėla (32kg), Tonis Vaitkevičius (44 kg).

2019-05-09

Kupiškio rajono mokyklų (bendrojo ugdymo) keturkovės varžybos

Gegužės 9 dieną KKSC stadione vyko Kupiškio rajono mokyklų (bendrojo ugdymo) keturkovės varžybos. Varžybose dalyvavo dvi mergaičių ir dvi berniukų komandos iš Subačiaus ir Kupiškio. Dalyviai varžėsi 60 metrų bėgimo, kamuoliuko metimo, 500-800 metrų bėgimo, šuolio į tolį rungtyse.

plačiau

2019-05-08

Lengvosios atletikos kroso estafečių varžybos

Gegužės 8 dieną Kupiškyje Kazio Šimonio parke vyko Kupiškio rajono mokyklų lengvosios atletikos kroso estafečių varžybos.  Susirinko net penkios komandos iš Skapiškio, Šimonių, Salamiesčio, Noriūnų, Antašavos.

plačiau

2019-05-06

Imtynininkų pergalės tarptautiniame turnyre

Gegužės 3-5 dienomis Klaipėdoje į vykusi Lietuvos kariuomenės ir visuomenės dienai paminėti tarptautinį graikų-romėnų imtynių turnyrą suvažiavo virš 200 imtynininkų iš Rusijos, Baltarusijos Latvijos ir Lietuvos. Kupiškio imtynininkai iškovojo 3 medalius. Lukas Ulkė (51 kg) turnyre laimėjo sidabro medalį , o broliai Motiejus (50 kg) ir Mykolas (57 kg) Vizbarai laimėjo bronzos medalius bei taures. Teisėjų pareigas gerai atliko geriausi Lietuvos imtynininkai Romas Fridrikas, Vilius Laurinaitis   Mantas Knystautas, Kristupas Šleiva, Julius Matuzevičius, Paulius Galkinas.  Varžybas akylai stebėjo šalies rinktinės treneris, pasaulio vicečempionas Mindaugas Ežerskis.

Trečiadienį patys jauniausi Kupiškio imtynininkai Vilniuje kovos dėl U11 vaikų čempionų vardų, o šiek tiek vyresni vaikai U 13 šeštadienį rungsis Šiauliuose.

2019-05-04

Bėgimas J. Pipynės ir Biržų mero taurei laimėti

Šių metų gegužės 3 dieną Biržuose vyko J. Pipynės ir Biržų mero taurei laimėti bėgimas. Šis bėgimas buvo rengiamas olimpinių žaidynių dalyviui J. Pipynei atminti. Šiame bėgime vaikai jėgas bandė septyniose amžiaus grupėse. Visi dalyviai įveikę bėgimo distanciją buvo apdovanoti atminimo medaliais, o nugalėtojams įteikti specialūs prizai ir medaliai. Kupiškėnams pavyko taip pat iškovoti šiuos prizus. 300metrų bėgime 3 vietą iškovojo Smiltė Paukštytė, o nugalėtoju tapo Mantas Balčiūnas. 500metrų nuotolyje absoliuti nugalėtoja tapo Gerda Kirkytė, 1000metrų nuotolyje 2 vietos prizas atiteko Austėjai Mikalauskaitei, trečios vietos prizą iškovojo Dija Lukšytė ir Eidvilė Ažusienytė.