į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2019-09-26

Finalinės Lietuvos Seniūnijų sporto žaidynės Garžduose

Šeštadienį, rugsėjo 21 dieną, Gargžduose pasibaigė didžiausias Lietuvoje vykstantis masiško sporto sisteminis renginys – Lietuvos Seniūnijų sporto žaidynės. Tai bene plačiausią šalies geografiją apimantis renginys, kuris įtraukė dalyvius iš visų rajonų savivaldybių. Jau dvyliktą kartą rengiamame Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finale rungėsi daugiau kaip 1 000 dalyvių iš visos Lietuvos. 

 

Video >>>>>

plačiau
 
2019-09-20

Europos judumo savaitės renginiai vaikų-lopšelyje darželyje „Obelėlė“

Kupiškio vaikų lopšelis-darželis „Obelėlė” įsitraukė į Europos Judumo savaitę ir organizavo veiklas vadovaudamiesi šūkiu: „Žingsniuokime kartu!”. Grupėse vyko pokalbiai apie tvarų judėjimą: judėjimą ir aktyvumą, oro taršos mažinimą, sveikatą. Pasirinkę tinkamą dieną, vyresniųjų („Šermukšniukų”, „Ąžuoliukų”, „Pelėdžiukų”, „Drugelių”) grupių vaikai kartu su auklėtojomis ir auklėtojų padėjėjomis pėsčiomis ėjo Kupos upės slėniu, Kazio Šimonio parku. Mažesnieji vaikai iš „Pagrandukų”, „Bitučių”, 7 grupės  vaikščiojo darželio teritorijoje. Į darželį parsinešė visi tik džiugesį ir teigiamas emocijas.

 
 
2019-09-20

Europos judumo savaitės renginiai Skapiškio pagrindinėje mokykloje

Rugsėjo 18 dieną Skapiškio pagrindinėje mokykloje 6-10 klasių mokiniams vyko paskaita „Sveikatingumo įgūdžių formavimo organizavimas“. Netradicinės fizinio ugdymo pamokos kurių metu mokiniai mokėsi vaikščioti su šiaurietiškomis lazdomis.

Rugsėjo 20 dieną mokiniai į mokyklą rinkosi su netradicinėmis transporto priemonėmis (paspirtukais, dviračiais, riedučiais, riedlentėmis). Per visas pertraukas mokiniai linksmai mankštinosi, dalyvavo dviračių ir paspirtukų slalome, dalyvavo linksmose estafetėse.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>>

 
 
2019-09-20

Europos judumo renginiai Kupiškio Technologijų ir verslo mokykloje

Rugsėjo 18 dieną Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje vyko

sporto šventė kurios metu žaidėme badmintoną 2x2, krepšinį 3x3 ir krepšinį 1x1.

Rugsėjo 19 d. Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje vyko šiaurietiško ėjimo paskaita.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2019-09-20

Europos judumo renginys mokykloje "Varpelis"

2019 m. rugsėjo 18 d. 11 val. mokyklos „Varpelis“ vaikai, lavinamųjų klasių mokiniai, socialinių įgūdžių ugdymo klasė ir pedagogai dalyvavo Europos judumo savaitei skirtame žygyje pavadinimu ”Žingsniuokime kartu!“. Vaikai išklausę saugaus elgesio ir ėjimo taisyklių, pradėjo žygį Kupos pakrantės takeliais. Priešmokyklinukai nuolat skaičiavo įveikiamus laiptelius, o mažesnieji tikrino žingsnelių skaičių. Kai buvo įveikta trasa, vaikus nustebino sukartų žingsnelių (6400) ir laiptelių skaičius (260). Džiugu, kad vietoj planuoto vieno kilometro trasos, visiems dalyviams užteko jėgų nukeliauti 5 kilometrus. Dalyviai ypač džiaugiasi tokiu pasiekimu.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2019-09-19

Europos judumo savaitės renginys Šimonių pagrindinėje mokykloje

Rugsėjo 19 d. Šimonių pagrindinėje mokykloje vyko Judumo savaitės renginys "Šiaurietiškas ėjimas aplink Šimonis". Renginyje dalyvavo 5-10 klasių mokiniai. Vaikai buvo supažindinti ir mokomi Šiaurietiško ėjimo technikos. Mokymus vedė Rokiškio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras.


Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2019-09-19

Europos judumo savaitės renginiai Subačiaus gimnazijoje

Kupiškio r. Subačiaus gimnazijoje Europos judumo savaitės metu vyko įvairūs renginiai. Organizuotos kūrybiškos, linksmos, sportiškos veiklos pertraukų metu. Pirmadienį – visos mokyklos mokinių vaikščiojimas gamtoje „Žingsniuojame visi kartu“, antradienį vesto lektoriaus Arūno Jokimavičiaus šiaurietiško ėjimo pamokos, trečiadienį organizuota diena be automobilio (mokiniai į mokyklą atvažiavo riedučiais, paspirtukais, dviračiais), ketvirtadienį organizuoti judrieji žaidimai klasėse „Linksmosios pėdutės“.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2019-09-19

Europos judumo savaitės renginiai Kupiškio P. Matulionio progimnazijoje

Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos Europos Judumo savaitės renginiai rugsėjo 16-18 d.:

pradinukų kvadrato varžybos, rytinė mankšta, dviračių varžybos, mokymai su šiaurietiško ėjimo lazdomis.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2019-09-19

Europos judumo savaitės renginys Noriūnų J. Černiaus pagrindinėje mokykloje

Rugsėjo 19 d. Noriūnų Jono Černiaus pagrindinėje mokykloje vyko Judumo savaitės renginys "Šiaurietiškas ėjimas aplink Noriūnus". Renginyje dalyvavo 5-10 klasių mokiniai. Vaikai buvo supažindinti ir mokomi Šiaurietiško ėjimo technikos. Mokymus vedė Rokiškio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras. 

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2019-09-18

Europos judumo savaitės renginys L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazijoje

Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos III-IV klasių merginos, lankančios aerobikos užsiėmimus, į Europos judumo savaitės tvarkaraštį įtraukė  nuotaikingą flashmob‘o ir gimnastikos iššūkių valandą.  Choreografijos salėje  susirinko apie 50 merginų, kurios šoko, sportavo, džiaugėsi savo ir draugių fizinėmis galimybėmis, dalinosi gera nuotaika.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
<<  ankstesnis  10  17   18   19   20   21   22   23   30  40  50  60  70  80  sekantis  >>