2021-12-20

Kalėdinis Alizavos krepšinio 3x3 turnyras

Gruodžio 18 dieną Alizavos pagrindinės mokyklos sporto salėje, Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro sporto instruktorius Algimantas Baziukas organizavo Kalėdinį krepšinio 3x3 turnyrą. Dalyvavo trys komandos – „Žaidelių“, „Alizavos I“, „Alizavos II“. Varžybos vyko ratų sistema. Finale rungėsi „Žaidelių“ ir „Alizavos I“ komandos. Džiugu, kad „Alizavos I“ komandos sudėtyje buvo ir viena mergaitė – Eisvidė Nakaitė, kuri puikiai varžėsi su berniukais. Po azartiškų kovų, rezultatu 15:10 pergalę iškovojo „Žaidelių“ komandos krepšininkai. Visi žaidėjai buvo apdovanoti Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro įsteigtais medaliais.
Pasibaigus varžyboms buvo nutarta dar sužaisti draugiškas krepšinio 5x5 varžybas. Čia nugalėtojais tapo „Alizavos“ komanda.

Nuotraukas rasite čia >>>>>

2021-12-20

Iškovoti du bronzos medaliai Tarptautiniame graikų-romėnų imtynių turnyre „Panevėžio Imtis – 2021“

Po daugiau nei dviejų metų pertraukos Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro imtynininkai, mokomi naujos imtynių mokytojos Gretos Čeponytės, gruodžio18 d. Tarptautiniame graikų-romėnų imtynių turnyre “Panevėžio Imtis 2021” iškovojo 2 trečios vietos medalius.
Sveikiname:
Lukas Ulkė svorio kategorijoje iki 65kg.
Joris Nagrockis svorio kategorijoje iki 68kg.

2021-12-18

Uždarų patalpų Lietuvos irklavimo čempionatas

Gruodžio 18 d. Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro irkluotojai dalyvavo uždarų patalpų Lietuvos irklavimo čempionate Trakuose. Kupiškiui atstovavo Emilija Riaubaitė, Neringa Kalinauskaitė, Edgaras Šlapelis, Laimis Tamošiūnas, Ignas Degimas, Nojus Baronas, Simonas Laurinavičius ir Domantas Riauba.
Geriausiai sekėsi Domantui Riaubai, kuris jaunių grupėje iškovojo 2 vietą ir tik 0.3 sek nusileido 2021 metų jaunių pasaulio čempionui kauniečiui Povilui Juškevičiui. Pagal varžybų taisykles vėliau jaunių rezultatai dedami į bendra įskaitą su jaunimu, o dar vėliau su suaugusiais. Ir beja Domanto rezultatas, jaunimo tarpe - šešta vieta, o bendroje suaugusių įskaitoje - 15 vieta!
Domanto sesė Emilija Riaubaitė jaunučių iki 14 m. grupėje iškovojo 4 vietą. Jai iki trečios vietos pritrūko 0.7 sek. Reikia paminėti, kad Emilija varžėsi su metais už save vyresnėmis mergaitėmis. Neringa Kalinauskaitė iškovojo 5 vietą jaunučių iki 16 m. grupėje, jai iki trečios vietos pritrūko 1 sek. Kiti kupiškėnai gerino asmeninius rezultatus ir iškovojo aukštas vietas savo grupėse.
Dėkojame kupiškėnams už gražią kovą

2021-12-14

Subačiuje treniruotės moterims

Pirmadienį Subačiuje įvyko įvadinė moterų sporto treniruotė. Tikrai gera matyti, kaip moterys stengiasi vykdyti trenerių nurodymus ir atkakliai siekia viską atlikti kuo geriau! Jūsų visų dalyvavimas įrodė, kad mūsų moterys taip pat nori būti aktyvesnės sportinėje veikloje. Nuoširdus AČIŪ savanorei trenerei ir iki pasimatymo kitą pirmadienį 19.00 val.

Sporto instruktorius Saulius Likša

2021-12-07

Prasidėjo salės futbolo sezonas

Kupiškio futbolo klubas FC Narjanta pradėjo salės futbolo sezoną. FC Narjantos pirma komanda dalyvauja Utenos apskrities salės futbolo pirmenybėse. Pirmasis varžovas  Visagino Inter komanda. Ją kupiškėnai nugalėjo 4-3.Įvarčius kupiškėnams pelnė N.Starkus, D.Stepulionis, R.Kvietkauskas, R.Graičiūnas.

Taip pat salės futbolo kovas pradėjo ir „FC Narjantos seniukai“ komanda. Ji dalyvauja Aukštaitijos senjorų pirmenybėse. Pirmieji varžovai buvo Ukmergės senjorai. Pralaimėta skaudžiai 2-9.Bet antrose, tos dienos varžybose, kupiškėnai 5-1 nugalėjo Molėtų komandą.

Dėl  Covid situacijos  visos varžybos vyksta Molėtuose.

2021-11-16

Lapkričio 16 d. tarptautinė Tolerancijos diena

Minėdami tarptautinę Tolerancijos dieną Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro auklėtiniai dalyvavo apklausoje, skirtoje sužinoti ugdytinių nuomonę apie toleranciją. Apklausoje dalyvavo 60 respondentų.

Kas yra tolerancija? Apklausoje dalyvavę mokiniai savais žodžiais atsakė, kad tai yra skirtingų nuomonių supratimas, paisymas, pakantumas, mandagumas, draugiškumas, gražus elgesys, kito žmogaus gerbimas, nesmerkimas net tada, kai visiškai nesutampa nuomonės, kantrybė, ištvermė, kito priėmimas nežiūrint į tai, kaip jis atrodo, galvoja, kai padedam vienas kitam, supratimas, kad kitas žmogus gali būti kitoks, lygus bendravimas su visais, kito žmogaus visuotinių teisių ir pamatinių laisvių gerbimas.

Apklausos duomenys >>>>>

2021-11-11

Mokinių (tėvelių, globėjų), darbuotojų dėmesiui!

Atsiradus COVID-19 simptomams, ar po didelės rizikos kontakto Kupiškio rajono savivaldybės gyventojus prašome kreiptis į šeimos gydytojus arba skambinti į atsakingą dėl COVID-19 testavimo įstaigą – VšĮ Kupiškio rajono savivaldybės pirminės asmens sveikatos priežiūros centrą telefonais (8 459) 46281 ir (8 459) 46289.

2021-11-10

Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro auklėtinius kviečiame dalyvauti apklausoje apie toleranciją.
Paspauskite aktyvią nuorodą, atsakykite į klausimus. Atsakymų laukiame iki lapkričio 12 dienos 18.00 val. Jūsų nuomonė mums labai svarbi.

2021-11-08

RKL: Kupiškėnai išvykoje sutriuškino LKSK

Lapkričio 6 d. Kupiškio KK ,, Kupiškis’’(3-0) rezultatu 58:85 (20:27, 9:21, 16:19, 13:18) įveikė Lietuvos kurčiųjų sporto klubo komandą(0-2) bei taip pasiekė trečiają pergalę šiame 2021/2022m. Regionų krepšinio lygos(RKL ) reguliariajame sezone.

Į pergalę kupiškėnus vedė naudingiausiai žaidęs Giedrius Giedra, jis pelnė 19 taškų (9/11 dvit., 0/4 trit., 1/2 baud.),  atkovojo 6 kamuolius, blokavo 1 metimą. Vidurio puolėjas taip pat pridėjo 6 rezultatyvius perdavimus, bet 2 kartus suklydo .

Kupiškio komanda išmetė net 40 tritaškių, deja tikslą pasiekė tik 8 iš jų, tačiau tai pergalei pasiekti nesutrukdė.

Kupiškis: Ernestas Umbra 21, Giedrius Giedra 19, Žanas Zabulis 10 (7 atk.kam., 5 rez. perd.) .

LKSK: Edvinas Gudėnas 17 (3/7 trit.), Lukas Gužauskas 17( 17 atk.kam.), Vitalijus Zapolskas 11.

Rungtynėms teisėjavo Justinas Švedas bei Domantas Večerskis.

Sekančios rungtynės komandos laukia lapkričio 19d. namuose prieš Kaišiadorių ekipą

Parengė Kauno kolegijos anglų kalbos ryšiams su visuomene studentas Mantas Rūta

2021-11-05

Kalbinu naująja imtynių mokytoją- Gretą Čeponytę

Nuo šių metų rugsėjo 15 dienos, Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centre pradėjo dirbti nauja imtynių mokytoja - Greta Čeponytė. Greta 10 metų pati sportavo bei pasiekė išties įspūdingų rezultatų: