į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2021-09-25

 Trakuose tarptautinė OpenBaltic Cup regata

Šiandien Trakuose startavo Open Baltic cup regata. Šioje regatoje varžosi 12 šalių jaunieji irkluotojai: Danijos, Švedijos, Norvegijos, Suomijos, Estijos, Latvijos, Rusijos, Vokietijos, Lenkijos, Sakartvelo, Kazakstano ir Lietuvos. Šioje regatoje porine dviviete kartu su partneriu iš Klaipėdos varžėsi Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro auklėtinis Domantas Riauba. Sportininkai šiandien startavo 2000 m nuotolyje.

Domantas su Viliumi iškovojo sidabro medalius, į priekį praleidę tik Vokiejos atstovus.
Sveikiname Domantą Riaubą ir jo partnerį Vilių Stonkų!
Rytoj sportininkai varžysis 500 m sprinto nuotolyje.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>


 

 
 
2021-09-23

Europos judumo savaitės renginiai Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazijoje
Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos mokiniai taip pat paminėjo Europos judumo savaitę. Rugsėjo 17 dienos rytą mokiniai pradėjo su mankšta "Aktyvumas sveikata". Vėliau dalyvavo solidarumo bėgime, taip palaikydami vargstančius vaikus. O kiekvienos pertraukos metu žaidė mažąjį golfą.
 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2021-09-23

Europos judumo savaitės renginiai Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje

 

Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos mokiniai palaikydami Europos judumo savaitės idėją rugsėjo 22 dieną žaidė krepšinį 3x3. Taip pat jie visą savaitę į mokyklą stengėsi atvykti netaršiomis susisiekimo priemonėmis (dviračiais, paspirtukais, pėsčiomis).
Varžybose dalyvavo 6 komandos, skelbiame nugalėtojus:
III vieta (Ramūnas Skapas, Gytis Valdmonas, Liutauras Gatulis);
II vieta (Edvinas Virbickas, Irmantas Žilinskas, Tomas Antanavičius);
I vieta (Mantas Babachinas, Jaunius Palilionis, Lukas Mikalajūnas ir Karolina Poškaitė).
Dėkojame visiems prisijungusiems prie Europos judumo savaitės!
Kūno kultūros mokytojos Jūratė Ažubalytė ir Diana Balužytė

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>


 

 
 
2021-09-21

Europos judumo savaitės renginys Kupiškio vaikų-lopšelyje darželyje „Saulutė“

Žygis „Mažu žingsneliu, pėsčiomis keliauti galiu“. Grupėse buvo organizuojami pokalbiai, vedamos ugdomosios veiklos, skatinant judumą ir aktyvumą. Kiekvienos grupės vaikai pėsčiomis nuėjo pasirinką atstumą, buvo organizuojami kiekvienos grupės žygiai „Mažu žingsneliu, pėsčiomis keliauti galiu“. Šiuo žygiu siekiama populiarinti ėjimą, kaip vieną iš fizinio aktyvumo ir sveikatinimosi priemonių.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2021-09-20

Europos judumo savaitės renginys Subačiuje

 

Vėjuotą šeštadienio popietę Subačiuje rinkosi dviračių sporto mėgėjai. Subačiaus bendruomenė kartu su Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro sporto instruktoriumi Sauliumi Likša pakvietė subatėnus į dviračių žygį "Pasitikime rudenį kartu". Buvo įveikta 12 kilometrų trasa. Dalyvavo ne tik Subačiaus gyventojai, bet ir atvyko entuziastai iš Biržų.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>


 

 
 
2021-09-20

Europos judumo savaitės renginys Subačiaus gimnazijos Noriūnų J. Černiaus pagrindinio ugdymo skyriuje

Rugsėjo 17 d. Subačiaus gimnazijos Noriūnų Jono Černiaus pagrindinio ugdymo skyriuje vyko Judumo savaitės renginys "Bėgame į įsimintinas Noriūnų vietas. Patys vyriausi 10 ir 9 klasių mokiniai nubėgo iki Palėvenės bažnyčios, aštuntokai aplankė Noriūnų dvarą, septintokai bėgo iki Naktakės tvenkinio, o patys mažiausi 5 - 6 klasės mokiniai įveikė du ratus aplink mokyklą kurioje mokosi. Puikiai pasportavome ir paminėjome Judumo savaitę.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>


 

 
 
2021-09-16

Europos judumo savaitės renginys Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos Šimonių skyriuje


Šiandien rugsėjo 16 d. Kupiškio P. Matulionio progimnazijos Šimonių skyriaus mokiniai paminėjo Europos judumo dieną. Aktyviai darė mankštą lauke prie treniruoklių, dalyvavo bėgime aplink Šimonis, taip aplankydami žymias gyvenvietės vietas.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>
 

 
 
2021-09-16

Europos judumo savaitė

Kaip ir kasmet Kupiškio rajono savivaldybė prisijungia prie Europos judumo savaitės renginių, rugsėjo 16-22 dienomis.  2021 m. Europos judumo savaitės tema yra „Saugus ir sveikas tvariai judėdamas“. Šiemet tema pasirinkta paminint sunkumus, kuriuos Europa, kaip ir visas pasaulis, patyrė per COVID-19 pandemiją. 

Mūsų savivaldybėje užsiregato net dešimt įstaigų, kurios vykdis įvairias tvarias judumo veiklas. Kviečiame kuo daugiau vaikščioti, bėgioti, būti gryname ore, mankštintis, sportuoti ir taip paminėti Europos judumo savaitę.

 

Kupiškio rajono savivaldybės renginių planas >>>>>

Europos judumo savaitės vadovas >>>>>

Plakatas >>>>>

 
 
2021-09-14

Mokslo metų pradžia

2021 rugsėjo 15 d. prasideda naujieji mokslo metai Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centre
Atėjus rugsėjo 1-ąjai, ieškantiems kuo užpildyti laisvalaikį po pamokų, į sporto užsiėmimus kviečia Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centras.
Nuo mokslo metų pradžios, rugsėjo 15 dienos, bus kultivuojamos 6 sporto šakos: irklavimas, imtynės, lengvoji atletika, futbolas, krepšinis ir stalo tenisas. Jau sudarinėjamos, pildomos jaunųjų sportininkų grupės. Kviečiame tėvelius užregistruoti savo vaikus į sporto šakų užsiėmimus.
Kupiškyje ir Subačiuje atnaujinami imtynių užsiėmimai. Juos ves jauna, entuziastinga sporto mokytoja, daugkartinė Europos čempionatų dalyvė ir prizininkė Greta Čeponytė (tel. nr. 865491789)
Krepšinio užsiėmimuose laukia visiems gerai pažįstami krepšinio mokytojai Klaidas Miciūnas ( tel. nr. 869692054) ir Alvydas Puzelis (tel. nr. 867840053).
Lengvosios atletikos mokytoja Inga Zabulienė (tel, nr. 869407398 ) užsiėmimus ves Kupiškyje ir Skapiškyje.
Irklavimo mokytoja Laimutė Šližauskienė (tel. nr. 867077761) norinčių irkluoti laukia prie Kupiškio marių elingo.
Futbolo grupes Kupiškyje ir Skapiškyje ugdo mokytojas Irmantas Šap (tel. nr. 862522312). Irmantas Šap taip pat veda stalo teniso užsiėmimus.
Primename, kad sporto mokyklos auklėtiniai privalo būti pasitikrinę sveikatą (SVEIKATOS PATIKRINIMO MEDICININĖ PAŽYMA. Forma. Nr. 068/a).
Dviem tos pačios šeimos vaikams, ar vaikams lankantiems dviejų sporto šakų užsiėmimus, tėvams užpildžius prašymą taikomos mokesčio už mokslą lengvatos.
Kviečiame sekti naujienas Kupiškio kūno kultūros ir sporto centro svetainėje http://www.kupiskiokksc.lt/ ar facebook profilyje. Informaciją apie sporto užsiėmimų laiką, tikslią vietą, paskelbsime jau visai netrukus.

 

 
 
2021-09-13

Marios pasitiko irkluotojus

Rugsėjo 11 d. Kupiškyje vyko 8-oji ilgo nuotolio regata ir Lietuvos irklavimo federacijos taurės III etapo varžybos. Kupiškio marias irkluotojai dalijosi su vandens motociklų entuziastais, nes mariose rugsėjo 10-12 dienomis vyko UIM Baltijos šalių taurės varžybos.
Kupiškio marių vandenyse susirinko pasivaržyti irkluotojai iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Kauno rajono, na ir aišku šeimininkai kupiškėnai. Kupiškio marių vandenį mėgsta ir irkluotojai meistrai, jų startavo trys įgulos: vienvietė, keturvietė ir aštuonvietė. Tai vienintelės varžybos, kuriose sportininkai startuoja bendru startu ir visos valčių klasės kartu. Jiems reikia įveikti 6000 m nuotolį.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   10  20  30  40  50  60  70  80  sekantis  >>