į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2020-09-18

Europos judumo savaitės renginiai Skapiškyje

Rugsėjo 16 dieną Kupiškio P. Matulionio progimnazijos Skapiškio skyriuje vyko Europos judumo savaitei paminėti netradicinės fizinio ugdymo pamokos. Veiklas organizavome kartu su Asociacija "Sveikatos taku" (Fitzona), kuri vykdo projektą "Laikas žaidimams". Buvo pristatyti netradiciniai sportiniai žaidimai „Trismūgis“ (Spiceballl) - sumažinta paplūdimio tinklinio versija ir „PickleBall“ - žaidimas turintis sąsajų su badmintonu, stalo tenisu ir lauko tenisu.
Rugsėjo 18 dieną mokiniai į mokyklą rinkosi su netradicinėmis transporto priemonėmis (dviračiais, riedučiais, paspirtukais, riedlentėm, riedžiais...). Pertraukų metu vyko slalomo ir estafečių varžybos.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2020-09-17

Europos judumo renginiai Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje "Judėjimo ritmu"

Prisijungdami prie Europos judumo savaitės renginių rugsėjo 17 dieną Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos mokiniai laiką praleido žaidžiant krepšinį 3x3 bei lauko tenisą 1x1. Ribojant dalyvių skaičių krepšinį žaidė keturios komandos, o lauko tenise registravome dešimt dalyvių. Vykdami į stadioną naudojomės gamtai draugiškomis susisiekimo priemonėmis. Dauguma dalyvių atėjo pėsčiomis, keli atvažiavo dviračiais. Sportiškai praleidę laiką ir išsiaiškinę nugalėtojus juos apdovanojome mokyklos įsteigtais prizais bei prisiminimo medaliais. Smagu judėti kartu.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

 
 
2020-09-16

Europos judumo savaitės renginiai 2020

Šiandien prasidėjo Europos judumo savaitė 2020, rugsėjo 16-22 d. Kviečiame aktyviai dalyvauti, dalintis akimirkomis!

 

Skelbimas >>>>>

 
 
2020-09-15

Seniūnijų varžybos Panevėžyje

Rugsėjo 12 dieną Kupiškio rajono sportininkai dalyvavo XIII – ųjų Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių II etapo atrankinėse zoninėse varžybose Panevėžyje. Šioje zonoje varžėsi Panevėžio miesto, Pasvalio, Biržų, Panevėžio, Rokiškio ir Kupiškio rajono sportininkai. Čia buvo kovojama dėl aukso, sidabro ir bronzos medalių ir aišku pagrindinis tikslas - kelialapiai prizininkų į finalines seniūnijų varžybas. Galime pasidžiaugti, kad turėsime didelę sportininkų delegaciją į Palangą rugsėjo 26 dieną. Sidabro medalius ir antros vietos taures iškovojo Kupiškio seniūnijos moterys krepšininkės ir tinklininkės bei Šimonių seniūnijos smiginio komanda. Trečios vietos bronzos medalius ir taures iškovojo Kupiškio seniūnijos tinklinio, šaškininkų, šachmatininkų ir stalo teniso komandos.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
2020-09-14

Kupiškio ilgo nuotolio regata, LIF taurės III etapas, Lietuvos universitetų studentų irklavimo čempionatas

Rugsėjo 12 d. Kupiškio marias skrodė 7-osios ilgo nuotolio regatos, LIF taurės III etapo ir Lietuvos universitetų studentų dalyvių valtys. Buvo puikus saulėtas oras, nors marių bangos kiek gąsdino varžybų dalyvius, visgi finišą pasiekė visi sėkmingai. Kupiškėnai Miglė Tamošiūnaitė ir Nojus Baronas pelnė sidabro medalius. Kita įgula Tautvydas Šlapelis ir Domantas Riauba finišavo ketvirti.
Universitetų studentų tarpe komandinėje įskaitoje nugalėjo Vytauto Didžiojo universiteto studentai, antri liko Vilniaus universiteto studentai, o trečia vieta atiteko Lietuvos sporto universiteto studentams.
Dėkojame visiems prisidėjusiems prie regatos organizavimo.
Ypatingai dėkojame Marių terasos savininkui Pauliui Pranckūnui, Medžiotojų ir žvejų draugijos Kupiškio skyriaus vadovui Gaudentui Baikauskui, VŠĮ "Atletikas" vadovui Ryčiui Vieščiūnui, "Kupiškėnų starkėnui" ir Evaldui Varnauskui už pagalbą regatos metu.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>


 

 
 
2020-09-07

Kviečiame !


2020 m. rugsėjo 12 dieną 12.30 val. prie Kupiškio marių į Kupiškio ilgojo nuotolio regatą, LIF taurės III etapą, Lietuvos universitetų studentų irklavimo čempionatą!

 

Skelbimas >>>>>

Skelbimas >>>>>

 
 
2020-09-07

Dėmesio!

2020 m. rugsėjo 7-11 dienomis vyksta vaikų sporto stovykla "Visos sporto šakos". Ne tik sporto mokyklos auklėtinius kviečiame išbandyti savo jėgas:
- pirmadienį futbole (mokytojas Irmantas Šap, tel. Nr. 862522312)
- antradienį krepšinyje (mokytojai Klaidas Miciūnas tel. Nr. 869692054 ir Alvydas Puzelis tel. Nr. 867840053)
- trečiadienį irklavime ( mokytoja Laimutė Šližauskienė tel. Nr. 867077761)
- ketvirtadienį lengvojoj atletikoj (mokytoja Inga Zabulienė tel. Nr. 869407398)
- penktadienį stalo tenise (mokytojas Irmantas Šap tel. Nr. 862522312)

 
 
2020-09-01

Su Rugsėjo 1-ąją !

Mokslo ir žinių diena !

 

Linkime, kad mažos kiekvieno sėkmės

taptų atspirties tašku į dideles pergales !

 

Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centras mokslo metus pradeda rugsėjo 15 dieną.

 

Sveikinimas >>>>>>

 
 
2020-08-31

Kupiškio marių regata – 2020

     Š. m. rugpjūčio 29 dieną (šeštadienį) Kupiškio mariose prie Aukštupėnų poilsiavietės vyko tradicinė 24 – oji Kupiškio marių regata.  Labai malonu, kad šioje regatoje startavo ir varžėsi geriausi respublikos buriuotojai: tai Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Klaipėdos, Biržų, Kaišiadorių, Ukmergės, Širvintų ir Kupiškio. Jų susirinko net 26. Aišku, šias varžybas vainikavo Juozas Bernotas iš Kauno,tai dviejų olimpiadų dalyvis (Londono ir Rio de Žaneiro) ir įvykdęs kvalifikaciją į Tokijo olimpines žaidynes. Ir dar malonus prisiminimas, kad Juozas pirmą kartą Kupiškio regatoje dalyvavo prieš 15 metų, jis tada buvo šešiolikmetis.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
2020-08-24

Kupiškio rajono seniūnijų finalinės sporto žaidynės

Rugpjūčio 22 ir 23 dienomis nuo ryto iki vakaro  Povilo Matulionio progimnazijoje vyko 2020 m. Kupiškio rajono finalinės seniūnijų sporto žaidynės. Tik parko tinklinis 3x3 buvo vykdomas Pagardų (Aukštupėnai) tinklinio aikštyne. Malonu, kad šiemet visos seniūnijos dalyvavo šiose varžybose.

 

Nuotraukas rasite čia >>>>>

plačiau
 
<<  ankstesnis  8   9   10   11   12   13   14   20  30  40  50  60  70  80  sekantis  >>