į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2021-09-13


Rugsėjo 11 d. Kupiškyje vyko 8-oji ilgo nuotolio regata ir Lietuvos irklavimo federacijos taurės III etapo varžybos. Kupiškio marias irkluotojai dalijosi su vandens motociklų entuziastais, nes mariose rugsėjo 10-12 dienomis vyko UIM Baltijos šalių taurės varžybos.
Kupiškio marių vandenyse susirinko pasivaržyti irkluotojai iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Kauno rajono, na ir aišku šeimininkai kupiškėnai. Kupiškio marių vandenį mėgsta ir irkluotojai meistrai, jų startavo trys įgulos: vienvietė, keturvietė ir aštuonvietė. Tai vienintelės varžybos, kuriose sportininkai startuoja bendru startu ir visos valčių klasės kartu. Jiems reikia įveikti 6000 m nuotolį.
Kupiškio ilgo nuotolio regatos ir LIF taurės III etapo nugalėtojais vienviečių valčių klasėse tapo Dovilė Rimkutė ir Martynas Vaitkevičius, jaunių grupėje nugalėjo Jolanta Sinkevičiūtė ir kupiškėnas Domantas Riauba. Domantas pelnė bronzos medalį LIF taurės III etapo varžybose. Porines dvivietes greičiausiai irklavo šiaulietės Vytautė Mikalauskaitė ir Greta Valiukevičiūtė bei kauniečiai Arnoldas Voznikas ir Aidas Greivys. Porinių dviviečių mix valčių klasėje nugalėjo kupiškėnai Miglė ir Laimis Tamošiūnai. Porinių keturviečių valčių klasėse čempionais tapo kauniečiai, antrą vietą iškovojo kupiškėnai Simonas Laurinavičius, Nojus Baronas, Tautvydas Šlapelis ir Dominykas Petryla.
LIF taures po trijų etapų vykusių Drėvernoje, Šiauliuose ir Kupiškyje vienviečių valčių klasėje iškovojo kaunietė Dovilė Rimkutė ir birštonietis Paulius Černevičius. Dviviečių be vairininko valčių klasėje LIF taures iškovojo klaipėdiečiai Valdas Venckus ir Benas Volkovas bei jungtinė Vilniaus ir Šiaulių merginų įgula Martyna Kazlauskaitė ir Raminta Morkūnaitė.
Varžybų dalyvius ir svečius sveikino, o vėliau įteikė apdovanojimus Kupiškio r. savivadybės meras Dainius Bardauskas, Tarptautinės irklavimo federacijos tarybos narys, jaunių komisijos pirmininkas, profesorius Algirdas Raslanas ir Lietuvos irklavimo federacijos prezidentas Dainius Pavilionis.