>>>> "/> 2020-08-18 >>>> " />
  į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2020-08-18

Šiandien irkluotojai dalyvavo ALFA CUP varžybose, skirtose trenerio A.Mikšio atminimui. Vaikinų keturvietė Domantas Riauba, Simonas Laurinavičius, Nojus Baronas ir Dominykas Petryla liko ketvirti. Merginų keturvietė Miglė Tamošiūnaitė, Rebeka Jankauskaitė, Kamilė Skrupskytė ir Neringa Kalinauskaitė buvo viena, tad pelnė medalius. Miglė Tamošiūnaitė su Dominyka Šuminaite divietėj pelnė trečią vietą. Tautvydas Šlapelis vienviete bei Gabrielis Petrulis su Laimiu Tamošiūnu porinėje dvivietėje užėmė 5 vietą. Prizininkus apdovanojo vienas iš šios regatos rengėjų ir rėmėjų olimpietis, Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių sidabro laimėtojas, daugkartinis Europos čempionas Mindaugas Griškonis.

Šiandien irkluotojai aplankė Irklavimo muziejų, kuris įkurtas 2009 m. Šio muziejaus įkūrėja ir siela Rima Karalienė papasakojo apie irklavimo istoriją, pasaulines regatas, pristatė inventorių, kuriuo anksčiau buvo irkluojama. Taip pat aprodė daugybę praeityje ir dabar garsių irkluotojų pelnytų medalių kolekciją. Tai A. Bagdonavčiaus ir Z.Juknos, Donatos Vištartaitės, Mindaugo Griškonio, Sigito Klerausko ir kt.
Jaunųjų irkluotojų laukia pagrindinis startas jaunučių čempionate bei dalyvavimas kitų amžiaus grupių čempionate. Jauniesiems kupiškėnams bus labai vertinga patirtis. Nedalyvaujantys varžybose kupiškėnai savanoriaus šiame čempionate.
Tad linkime gerų startų ir sėkmingo finišo!