į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2020-02-07

Kiekvienais metais Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centras sukviečia į irklavimo treniruoklių Concept-2 varžybas. Vasario 7 d. šios varžybos surengtos paminėti artėjančią Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną – vasario 16-ąją. Jau eilę metų irklavimo tradicijas Kupiškyje padeda palaikyti Tarptautinės irklavimo federacijos atstovas, profesorius, habilituotas daktaras Algirdas Raslanas. Jis geriausiai šiose varžybose pasirodžiusiems kupiškėnams įsteigė taures, o visiems dalyviams atvežė varžybų dalyvių sertifikatus. Dalyvių kaip ir kiekvienais metais susirinko gausus būrys, nuo pačių mažiausių pirmokų iki vyriausių dvyliktokų ir net mokytojų. Aktyviausi be abejo šiose varžybose buvo Povilo Matulionio progimnazijos mokiniai, ugdomi Dalios Staškūnienės, Janinos Kriauzienės, Gailutės Jociuvienės, Odetos Grilauskienės, Norbertos Savickienės, Eglės Mikėnienės, Ingridos Barauskienės bei jaunieji šauliai vadovaujami Dariaus Barono. Jėgas atvyko išbandyti bei gimnazistai su mokytoja Ingrida Tuskiene, Noriūnų Jono Černiaus pagrindinės mokyklos mokiniai su mokytoju Eitaru Kriauza bei visuomet aktyvūs Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos auklėtiniai su mokytoja Diana Balužyte. Diana kartu su savo auklėtinėmis taip pat varžėsi šiais treniruokliais.

Varžybų dalyvius sveikino ir gerų rezultatų linkėjo laikinai mero pareigas einantis Algirdas Notkus, Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja Jurgita Trifeldienė. Rajono vadovas įteikė padėką gerbiamam svečiui Algirdui Raslanui už bendradarbiavimą ugdant jaunuosius Kupiškio irkluotojus, pagalbą ir paramą puoselėjant irklavimo sporto tradicijas Kupiškyje.

Varžybas pradėjo patys jauniausieji, o užbaigė irkluotojų komandos. Nugalėtojais atskirose amžiaus grupėse tapo Arija Murnikova ir Simas Urbanovičius, Justina Šližauskaitė ir Laurynas Šilinis, Emilija Riaubaitė ir Matas Stankevičius, Darija Skačelytė ir Mantvydas Totoris, Nikolė Jakubonytė ir Dairodas Bočiulis, Violeta Stukaitė, Gintarė Pupelytė ir Gvidas Lukšys. Irkluotojų tarpe geriausiai pasirodė Salomėja Stankevičiūtė, Gabrielis Petrulis, Dominykas Petryla, Kamilė Skrupskytė, Miglė Tamošiūnaitė ir Domantas Riauba.
Algirdo Raslano įsteigtos taurės už geriausius turnyro metu parodytus rezultatus atiteko Neringai Kalinauskaitei ir Domantui Riaubai. Taurė už didžiausią pažangą įteikta Miglei Tamošiūnaitei, o Miglės brolis Laimis buvo apdovanotas taure už aktyvumą tiek treniruojantis, tiek savanoriaujant varžybose.

Nuoširdžiai dėkojame Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos vadovui Rimvydui Latviui bei šios mokyklos bendruomenei už pagalbą organizuojant renginį.

Irklavimo mokytoja
Laimutė Šližauskienė