į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2019-10-28

Kupiškio KKSC imtynininkai spalio 25 dieną dalyvavo trijų šalių ( Latvijos,  Estijos ir Lietuvos - Visagino ir Kupiškio) Balvi ( Latvija ) miesto tarptautiniame imtynių turnyre. Nugalėtojų vardus iškovojo Domas Ulkė  (33 kg) ir Medas Barzdenys (47 kg). Bronzos medalį laimėjo Gytis Daugėla (42 kg). Visi sportininkai turėjo po keturias kovas.

Domas Ulkė pogrupio kovose užtikrintai įveikė savo varžovus ir finalinėje kovoje susitiko su Rėzeknės pajėgiu, technišku imtynininku. Nors prieš kovą Domas ir prisibijojo savo varžovo, bet išėjęs ant kilimo nugalėjo pirmiausiai save ir ankščiau laiko savo priešininką techninę pergalę rezultatu 10 x 2.

Medas Barzdenys gražiais metimais pogrupio kovose nesuteikė varžovams jokių šansų ir tik finalinėje kovoje esant rezultatui 12 x 14 Medas prispaudė varžovą ant menčių. Abu sportininkai buvo apdovanoti nugalėtojų taurėmis ir aukso medaliais.

Gytis Daugėla pogrupio kovose pasiekė dvi pergales ir dėl išėjimo į finalą lygioje kovoje vieno taško skirtumu nusileido priešininkui iš Latvijos. Kovodamas dėl bronzos medalio, užtikrintai įveikė savo varžovą. Turnyro organizatoriai ne tik suteikė nemokamą nakvynę, bet ir leido sportininkams atgauti jėgas baseine.

 

Šeštadienį du šimtai sportininkų susirinko į Povilo Grigo vardo imtynių turnyrą Marijampolėje. Vėl užtikrintai kovojo Domas Ulkė ( 32 kg.) ir Medas Barzdenys ( 48 kg.). Įveikę visus varžovus jie tapo šio turnyro nugalėtojais. Gyčiui Daugėlai burtai lėmė kovas su stipriausiais imtynininkais. Pirmoje kovoje pralaimėjo prieš turnyro nugalėtoją iš Visagino. Paguodos kovoje efektingu metimu ir mentimis įveikė priešininką iš Klaipėdos , kovodamas dėl trečios vietos nusileido Lietuvos vaikų čempionui iš Anykščių. Gytis liko penktas. Lukas Ulkė kovodamas sunkesnėje svorio kategorijoje pasiekė vieną pergalę ir patyręs  pralaimėjimą iš tolimesnių kovų iškrito.