į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2019-09-27

Rugsėjo 27 dieną Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro stadione vyko Kupiškio rajono mokytojų sporto šventė „Vilčių startai“. Šis renginys jau antrus metus iš eilės sukviečia gausų būrį mokytojų, auklėtojų, savivaldybės darbuotojų. Susirinko net devynių įstaigų komandos iš Kupiškio rajono savivaldybės kultūros, švietimo ir sporto skyriaus, L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos, P. Matulionio progimnazijos, Skapiškio pagrindinės mokyklos, Antašavos –daugiafunkcio centro, Subačiaus gimnazijos, Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos, vaikų lopšelio-darželio „Obelėlės“ ir „Varpelio“ mokyklos.

Renginio tikslas paminėti Tarptautinę mokytojų dieną ir artėjančią kūno kultūros ir sporto dieną, taip pat skatinti rajono mokytojų bendradarbiavimą, draugiškumą, skleisti gerą nuotaiką, optimizmą, gerinti fizinį aktyvumą. Dalyviai turėjo mesti krepšinio kamuolį į krepšį mūvėdami bokso pirštinėmis, mėtė strėlytes į taikinį, metė kimštinį kamuolį, svaidė ringo žiedus į lankus, dalyvavo „Cimbolų“ rungtyje.

Geras oras ir puiku nuotaika lydėjo šventės dalyvius. Žinoma buvo išaiškinti ir nugalėtojai. I vietą iškovojo Kupiškio rajono savivaldybės kultūros, švietimo ir sporto skyriaus komanda. II vieta atiteko L. Stuokos-Gucevičiaus komandai. III vieta džiaugėsi P. Matulionio progimnazijos komanda. Komandos prizininkės buvo apdovanotos taurėmis ir medaliais. Tačiau ir visos kitos komandos buvo apdovanotos atminimo medaliais.