>>>> "/> 2019-03-18 >>>> " />
  į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2019-03-18

Kovo 16 dieną į Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnaziją rinkosi imtynininkai ne tik iš Lietuvos, bet  sulaukėme sportininkių iš Latvijos Liepojos miesto. Tradiciniame tarptautiniame pirmojo Troškūnų imtynių trenerio Ričardo Deksnio vardo imtynių turnyre kovojo 52 moterų imtynių sportininkės ir 87 graikų - romėnų imtynių sportininkai. Į turnyrą atvyko sportininkai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Visagino, Marijampolės, Vilkaviškio, Tauragės, Joniškio, Kuršėnų, Gruzdžių, Kupiškio, Anykščių, Kavarsko, Viešintų ir Troškūnų. Jaunųjų imtynininkų kovas stebėjo Lietuvos imtynių federacijos prezidentas Giedrius Dambrauskas, Pasaulio čempionas Valentinas Mizgaitis, Ričardo Deksnio žmona Valė, Anykščių imtynių veteranai, imtynių klubo „Ąžuolas" rėmėjas Vytautas Lapė, bei gausus būrys buvusių Troškūnų imtynininkų. Dalyvius ir turnyro svečius pasveikino ir atminimo dovanas įteikė Troškūnų seniūnas Antanas Jankauskas.

Visą dieną ant imtynių kilimo  vyko atkaklios kovos, kurios išaiškino turnyro stipriausius. Daugiausiai turnyro nugalėtojų vardų iškovojo Anykščių krašto sportininkai. Trys čempionai iš Visagino, po du iš Klaipėdos, Vilkaviškio, Kupiškio, Marijampolė.

Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro auklėtiniai taip pat pasirodė neblogai.  Savo svorio kategorijoje I vietą iškovojo Mykolas Vizbaras, Anelė Kavaliauskaitė. II vietą ir sidabro medalį iškovojo imtynininkė  Austėja Rita Žiūkaitė. III vietą ir bronzos medalius iškovojo Domas Ulkė , Gytis Daugėla, Motiejus Vizbaras.