į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2019-03-18

Kovo 18 d. Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centras tradiciškai organizavo irklavimo treniruoklių Concept 2 varžybas, Kovo 1-ajai paminėti. Sulaukta gausaus būrio Kupiškio rajono bendrojo lavinimo mokyklų mokinių ir Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos atstovų. Varžėsi per 120 mokinių nuo antros iki dvyliktos klasės. Mažiausiems reikėjo įveikti treniruokliu 250 m, o vyresniems ir vyriausiems 500 m. nuotolį. Varžybų dalyvius sveikino Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas, nuolatinis šių varžybų rėmėjas profesorius habilituotas daktaras, Tarptautinės irklavimo federacijos jaunių komisijos narys Algirdas Raslanas, politikas Eugenijus Cesevičius.
Nugalėtojais atskirose amžiaus grupėse tapo Emilė Griciūtė ir Laurynas Šilinis (abu iš P.Matulionio progimnazijos), Emilija Riaubaitė ir Lukas Pakšys (abu iš P.Matulionio progimnazijos), Neringa Kalinauskaitė ir Orestas Latoža (abu iš P.Matulionio progimnazijos), Violeta Stukaitė (Noriūnių J. Černiaus pagrindinė mokykla) ir Algirdas Saulis (L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazija), Gintarė Pupelytė (KTVM) ir Dovydas Kašūra (L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazija).
Irkluotojų tarpe atskirose amžiaus grupėse stipriausi buvo Mantvydas Totoris, Laimis Tamošiūnas, Kamilė Kaminskaitė ir Dominyka Šuminaitė, broliai Nojus ir Faustas Baronai. Svečio Algirdo Raslano įsteigtos taurės įteiktos geriausiam irkluotojui Arijui Petruliui, aktyviausiam irkluotojui Gabrieliui Petruliui ir didžiausią pažangą padariusiam irkluotojui Domantui Riaubai. Aktyviausiai turnyre dalyvavo šeimininkų 2c klasė, vadovaujama mokytojos Galios Jociuvienės.
Dėkojame Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijai už pagalbą organizuojat šį turnyrą bei šios mokyklos kūno kultūros mokytojoms Norbertai Savickienei, Ingridai Barauskienei, Eglei Mikėnienei. Taip pat dėkojame Skapiškio pagrindinei mokyklai ir jos mokytojai Oksanai Morkvėnienei, Kupiškio technologijos ir verslo mokyklai ir mokytojai Dianai Balužytei, Subačiaus gimnazijai ir mokytojui Zenonui Špokauskui, Noriūnų J. Černiaus pagrindinei mokyklai ir mokytojui Eitarui Kriauzai už komandų parengimą ir aktyvų dalyvavimą.

Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro
irklavimo mokytoja Laimutė Šližauskienė