į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2019-02-24

Baigėsi Utenos pirmenybių finalinis 4 turas. Vasario 20 dieną Anykščiuose jaunieji KKSC futbolininkai, treniruojami Irmanto Šap, kovojo dėl patekimo į finalą. Futbolo aikštelėje susirungė su keturiomis komandomis, tai: „Anykščių KKSC“, „Anykščių FSK“, „SC Širvintai-07“, „SC Širvintai-08“.

 Pirmose rungtynėse susitiko „Kupiškio KKSC-Anykščių KKSC“ komandos. Varžybos baigėsi rezultatu 3:4 anykštėnų naudai. Tai buvo labai netikėta „Kupiškio KKSC“ auklėtiniams, nes buvo tikėtasi lengvos pergalės. Vaikai su tokiu nusiteikimu ir žaidė nuvertinę varžovą, ko pasekoje pralaimėjo.

 Į antras rungtynes futbolininkai išėjo labiau susikaupę. Futbolo aikštelėje susitiko „Kupiškio KKSC-„Anykščių FSK“ komandos. Šį kartą varžybų rezultatas buvo kupiškėnų naudai 4:0.

Trečiose rungtynėse  KKSC auklėtiniai susitiko su pirmenybių lyderiais. „Kupiškio KKSC“-„SC Širvintų-08“ varžybos baigėsi 0:0. Tai parodė, kad kovoti jaunieji futbolininkai gali, ir nesvarbu su kokia komanda varžosi.

Paskutinėse rungtynėse futbolininkai parodė gražiausią žaidimą. Rungtynės tarp „Kupiškio KKSC“-„SC Širvintų-07“ komandų baigėsi rezultatu 6:2.

Po 4 turų pirmenybių turnyrinėje lentelėje KKSC auklėtiniai dalinasi 5-6 vietas su Anykščių KKSC. Pateko tarp top 8 komandų, kurios tes kovą dėl didžiosios taurės. Finalai vyks Kovo mėnesį.