2017-12-28

2017 m. gruodžio 23 dieną Skapiškio pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko kalėdinis krepšinio 3x3 turnyras. Turnyre dalyvavo 11 komandų iš Kupiškio ir jo rajonų. Komandos buvo suskirstytos į tris pogrupius. Į finalinį ketvertą pateko 4 stipriausios komandos: „Lirma“, „Broliai šaunuoliai“, „Jav“, „Pusbroliai“. Šios komandos varžėsi dėl apdovanojimų. Pertraukos metu vyko baudų metimo ir tritaškių konkursai kuriuose galėjo dalyvauti visi norintys. Baudas taikliausiai mėtė Erikas Afonasjevas, tritaškių konkurse buvo nepralenkiamas Marius Graičiūnas. Pertraukų metu žiūrovams ir dalyviams neleido nuobodžiauti iš Airijos atvykęs didžėjus „Dj David“. Renginio rėmėjai: Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centras, Skapiškio seniūnija, Skapiškio pagrindinė mokykla, Skapiškio kultūros centras, Skapiškio bendruomenė taip pat prisidėjo prie renginio vaišinusi visus gaiviaisiais gėrimais.

Finalinis ketvertas žaidė ratų sistema. Ketvirtą vietą užėmė komanda „Lirma“. Treti liko „Jav“, antri – „Pusbroliai“, turnyro taurę iškovojo komanda „Broliai šaunuoliai“.