į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2017-04-24

Pirmoji FC Narjantos komanda šį sezoną žaidė dviem „frontais“-dalyvavo Utenos apskrities futbolo asociacijos ir Panevėžio apskrities futbolo federacijos rengiamose salės futbolo pirmenybėse. Utenos apskrities pirmenybėse užimta 3 vieta tarp keturių komandų (1.Rokiškis, 2. Visaginas, 4.Anykščiai), o Panevėžio apskrityje, tarp 9 komandų (aštuonios komandos iš Panevėžio) narjantiškiai liko šešti. Buvo visko ir gražių pergalių (prieš Visagino komanda laimėjome 9-1), ir skaudžių pralaimėjimų (prieš Panevėžio „Baltijos“ komandą, kuri žaidžia Lietuvos „A“ lygos salės futbolo pirmenybėse ir šiais metais Lietuvoje jie buvo antri, pralaimėjome 1-17).

Taip pat sezoną baigė ir FC Narjantos veteranų komanda „Narjantos seniukai“, kuri dalyvavo Utenos apskrities veteranų salės futbolo pirmenybėse. Šiose pirmenybėse dalyvavo 8 komandos (Utena, Anykščiai, Visaginas, Ukmergė, Zarasai, Molėtai, Panevėžys), kupiškėnai užėmė 7 vietą.

Per salės futbolo  sezoną, visos FC Narjantos komandos, sužaidė 34 oficialias varžybas ir dar keletą kontrolinių varžybų. Tam reikėjo nemažai finansinių ir žmogiškųjų išteklių (daug mūsų klubo narių dirba užsienyje, bet grįžę visada stengiasi klubui padėti), todėl norėčiau padėkoti mūsų klubo rėmėjams, kurie mums padeda jau daugiau kaip 20 metų, be jų pagalbos negalėtume išsilaikyti ir dalyvauti futbolo pirmenybėse. Taip pat norėčiau padėkoti klubo vyrams, kurie kartais ir „pavogdami“ iš savo šeimų, draugų, draugių laiką, vyksta į varžybas.

Naudodamasis proga, norėčiau paprašyti Kupiškio bendruomenės, jei yra galimybė, Kupiškio futbolo klubui FC Narjanta skirti  paramai 2% gyventojų pajamų mokesčio.

 

FC Narjanta Darius Baronas