į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2016-11-07

 

Lapkričio 5 dieną į organizuotas Lietuvos moterų imtynių jaunučių – vaikų pirmenybes ir tarptautinį turnyrą, skirtą Anykščių imtynių  60 – mečiui pažymėti,  vykusį Anykščių laisvalaikio ir pramogų „Nykščio namai“ sporto salėje, atvyko 72 sportininkės iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Vilkaviškio, Kupiškio, Daugpilio (Latvija) ir Anykščių. Sportininkes sveikino Anykščių vicemeras Sigutis Obelevičius, Lietuvos imtynių  prezidentas Valentinas Mizgaitis, Anykščių imtynių klubo    „Ąžuolas“ pirmininkas Skirmantas Šidlauskas, Anykščių KKSC direktorius Žilvinas Ovsiukas. Prieš varžybas buvo pagerbti geriausi Anykščių imtynininkai, kurie garsino Anykščių kraštą per paskutinius dešimt metų ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Imtynių klubo „Ąžuolas“ bei Anykščių KKSC padėkos diplomais buvo apdovanoti sportininkai, kurie Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių čempionatuose yra iškovoję medalius: Vidmantė, Anelė ir Valius Kavaliauskai, Gintaras Žvikas, Artūras Pauliukevičius, Nerijus Venslovas, Brendonas Kuodis, Dominykas Orlovas, Gytis Sobolevskis, Greta Karosaitė, Vestina Navikaitė, Aivaras Stanislavas, Gabija Dilytė, Deividas Ramoška, Deimantė Kabošiūtė.

Prizais už pergales Lietuvos suaugusiųjų ir jaunimo  imtynių čempionatuose apdovanoti: Linas Šilinis, Andrius Vaičiūnas, Giedrius Valeika, Tomas Balčiūnas, Evaldas Žibutis, Deimantas Žvikas, Justina Aldusevičiūtė – Labakojienė, Aligija Venslovienė, Rugilė Abraškevičiūtė, Greta ir Rimgailė Čeponytės, Viktorija Buinauskaitė, Donatas Grybas, Tomas Sobolevskis.

Patiems geriausiems Anykščių imtynininkams, Pasaulio, Europos  čempionatų dalyviams bei medalių laimėtojams  Domui Krikščiūnui, Auksei Rutkauskaitei, Indrei Bubelytei, Ramūnui Dagiui ir Danutei Domikaitytei prizus įsteigė imtynių klubas  „Ąžuolas“.

Šiaulių sporto gimnazijos treneriui , Lietuvos moterų imtynių rinktinės treneriui  Aivarui Kaseliui įteikėme prizą už ilgameti bendradarbiavimą bei aukšto sportinio meistriškumo imtynininkių ruošimą.

Pasidžiaugėme savo nuveiktais darbais, organizuotais tradiciniais turnyrais, kurie kasmet sukviečia į Anykščius sportininkus ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio. Džiugu, kad per paskutiniuosius dešimt metų, Lietuvos trenerių gretas papildė Renatas Puikis, Algirdas Pupkis, Andrius Vaičiūnas, Indrė Bubelytė, Miglė Stankūnaitė.

Lietuvos moterų imtynių jaunučių – vaikų pirmenybių nugalėtojomis tapo: vilnietės Greta Usinovič, Ana Telegina, vilkaviškietės Gabija Uldinskytė, Klaida Merkelevičiūtė, Gabija Lukšiūtė, Šiaulių – Joniškio imtynininkė Ineta Dantaitė, Šiaulių – Anykščių sportininkė Gabija Dilytė, šiaulietės Vestina Danisevičiūtė, Laura Stanelytė, Justina Čekavičiūtė, anykštėnė Viktorija Buinauskaitė. Dar iš anykštėnių savo svorio kategorijose sidabro medalį iškovojo Vidmantė  Kavaliauskaitė ir kupiškietė Austėja – Rita Žiukaitė, bronzos Lijana Uselytė, Evelina Uselytė, Vestina Navikaitė, Gabrielė Dilytė, Anelė Kavaliauskaitė.

Tarptautinio turnyro nugalėtojomis savo svorio kategorijose tapo anykštietės sesės Greta ir Rimgailė Čeponytės, bei Šiaulių sporto gimnazijos atstovė Viktorija Augustauskaitė. Sidabro medalį laimėjo Viktorija Buinauskaitė ir bronzos Greta  Karosaitė.

 

Baigėsi jubiliejiniai renginiai, skirti Anykščių imtynių  šešiasdešimtmečiui paminėti. Atverčiame naują puslapį ir tikimės aukštų sportinių rezultatų, kurių dėka vėl garsinsime Anykščius. Danutės Domikaitytės iškovoti Europos ir Pasaulio čempionatų medaliai, užsibrėžto tikslo – Olimpo siekimas manome džiugins ne tik Anykščių imtynininkus, bet ir visą Lietuvos imtynių bendruomenę. Auksės Rutkauskaitės pasaulio kadetų čempionate iškovota aukšta penkta vieta nuteikia optimistiškai. Jaunųjų sportininkų Deimanto Žviko, Valiaus Kavaliausko bei jo  sesių Vidmantės ir Anelės, sesių Gretos ir Rimgailės Čeponyčių, Gabijos Dilytės  atkaklus darbas treniruotėse, manau bus įvertintas medaliais, kuriuos jie iškovos įvairiose varžybose. Nemažas būrys pačių jauniausių ir perspektyviausių „perliukų“ Anykščių imtynininkų per sekančius dešimt metų  garsins Anykščius ir Lietuvą, o jų vardus ir pavardes išgirsime ne kartą.

 

Arvydas Krikščiūnas

Kupiškio r. KKSC imtynių mokytojas

 

 

Informacija pateikta 2016-11-07