į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2016-05-23

2004 m. gim. ir jaunesni (mergaitės) 500 m.

 

1 vieta     Kamilė Gatulytė      1:42     Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla

2 vieta     Vilma Remeikytė     1:48     Šimonių pagrindinė mokykla

3 vietą     Rita Stukaitė           1:50     Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla

 

2004 m. gim. ir jaunesni (berniukai) 500 m.

 

1 vieta    Jonas Sutkevičius     1:42     Subačiaus gimnazija

2 vieta    Edvinas Klebonas      1:46    Šimonių pagrindinė mokykla

3 vieta    Marius Grižas            1:50    Šimonių pagrindinė mokykla

 

2002 - 2003 m. gim. berniukai   1000 m.

 

1 vieta     Alanas Šablickas       3:20     Povilo Matulionio progimnazija

2 vieta     Žanas Zabulis            3:24     Povilo Matulionio progimnazija

3 vieta     Deividas Kavčinskas  3:29     Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla

 

2002 - 2003 m. gim. mergaitės  500 m.

 

1 vieta     Austėja Mikalauskaitė     1:34     Rudilių Jono Laužiko pagrindinė mokykla

2 vieta     Kornelija Kanapeckaitė    1:40     Povilo Matulionio progimnazija

3 vieta     Neda Mašinauskytė        1:43     Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla

 

2000 - 2001 m. gim. mergaitės  500 m.

 

1 vieta     Aistė Kopūstaitė     1:39     Šimonių pagrindinė mokykla

2 vieta     Kamilė Gatulytė      1:44     Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla

3 vieta     Eidvilė Ažusienytė   1:46    Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla

 

2000 - 2001 m. gim. berniukai

 

1 vieta     Gabrielius Čekanauskas     3:07     Subačiaus gimnazija

2 vieta     Dominykas Valma               3:12     Povilo Matulionio progimnazija

3 vieta     Deividas Draginas               3:18     Šepetos Almos Adamkienės pagrindinė mokykla

 

1999 m. gim. ir vyresnės mergaitės  500 m.

 

1 vieta     Gabrielė Sakalaitė     1:38     L. Stuokos - Gucevičiaus gimnazija

2 vieta     Ilona Deksnytė          1:52     Technologijos ir verslo mokykla

3 vieta     Eglė Jurėnaitė           1:55     Tecnologijos ir verslo mokykla

 

1999 m. gim ir vyresni berniukai  1000 m.

 

1 vieta     Evaldas Dilys       3:06     Technologijos ir verslo mokykla

2 vieta     Aidas Sriubiškis    3:12     L. Stuokos - Gucevičiaus gimnazija

3 vieta     Deividas Tubis      3:14     Technologijos ir verslo mokykla