2016-02-29

Savaitgalį Klaipėdoje vyko Lietuvos jaunimo imtynių čempionatas. Kaip jau įprasta, imtynių čempionatai vykdomi kartu graikų - romėnų, laisvųjų ir moterų imtynių stiliuose. Graikų - romėnų imtynių čempionate geriausiai sekėsi Aurimui Pilotui (svorio kategorija iki 66 kg),  kuris liko septintoje vietoje, o Gedrimas Janonis (66 kg) - aštuntas.

Moterų imtynių čempionate  sidabro medalius iškovojo Evelina Dūdėnaitė (50 kg), Karolina Latožaitė (55 kg), o finalinėse lygiose kovose, smarkiai suklydusios, nusileido tik Šiaulių sporto gimnazijos auklėtinėms. Dar vieną sidabro medalį laimėjo kupiškietė Laura Kacinauskaitė (+75 kg), kuri dabar atstovauja Vilniaus komandą. Laura pagrindinę kovą pralaimėjo sportininkei iš Šiaulių.