2015-12-06

Turnyre dalyvavo keturios komandos: Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos  komanda, sudaryta iš mokytojų ir mokinių, Lauryno Stuokos–Gucevičiaus gimnazijos merginų komanda, vadovaujama mokytojos Irenos Grinienės, Subačiaus merginų ir moterų komanda „Viešinta“, vadovaujama gimnazijos direktorės Vidos Šeškuvienės bei „Kupiškio merginų“ komanda. Turnyro žaidėjoms teisėjavo vicemeras Aurimas Martinka ir  Karolis Lygutas.

Turnyras vyko ratų sistema ir kiekvienai komandai teko sužaisti po tris rungtynes. Buvo žaidžiama keturi kėlinukai po 6 minutes. Pirmos į aikštę išbėgo Subačiaus „Viešintos“ komandos moterys ir L. Stuokos–Gucevičiaus gimnazijos merginos. Po labai įtemptos kovos rezultatu 19:17 nugalėjo „Viešintos“ komandos moterys.  Antrose rungtynėse susitiko Kupiškio technologijos mokyklos ir „Kupiškio merginų“ komandos. Kupiškio technologijos mokyklos mokytojų D. Balužytės, J. Ažubalytės ir D. Šeinauskienės vedama komanda aktyviai priešinosi „Kupiškio merginų“ komandai, tačiau teko pripažinti varžovių pranašumą.  Trečiose rungtynėse susitiko Subačiaus „Viešintos“ ir „Kupiškio merginų“ komandos. Jaunesnės „Kupiškio merginos“ nesunkiai įveikė subatėnes rezultatu 40:24.  Ketvirtose rungtynėse susikovė L. Stuokos–Gucevičiaus merginų ir Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos komanda.  Daugiau patirties turėjusios technologijos ir verslo mokyklos žaidėjos įveikė gimnazijos merginas rezultatu 41:31. Penktose rungtynėse susitiko gimnazijos merginų ir „Kupiškio merginų“ komandos. Pastarosios nesunkiai įveikė gimnazistes. Paskutinėse rungtynėse sprendėsi, kas iškovos antrą, o kam teks tenkintis trečia vieta. Šiose rungtynėse susitiko Subačiaus „Viešintos“ ir Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos komandos. Po pirmojo kėlinio į priekį išsiveržė subatėnės. Antrame kėlinyje Dianos Balužytės vedama technologijos ir verslo mokyklos komanda įgijo nemažą persvarą, tačiau trečiame kėlinyje subatėnės priartėjo dėka taiklių Jūratės Šateikienės metimų. Komandas teskyrė vienas taiklus dvitaškis metimas. Ketvirtame kėlinyje komandos apsikeitė taikliais tritaškiais metimais, o Vida Šeškuvienė realizavo du baudos metimus. Rezultatas tapo lygus 32:32.  D. Balužytės taiklus metimas išvedė į priekį Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos komandą. Paskutinės atakos metu subatėnės Jūratės Šateikienės tritaškis metimas nebuvo taiklus, tačiau prieš ją buvo prasižengta. Subatėnės turėjo puikią progą išplėšti pergalę, tačiau buvo taiklus tik vienas baudos metimas. Rezultatu 34:33 nugalėjo Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos komanda.

Susumavus komandų pelnytus taškus, paaiškėjo, kad ketvirtą vietą turnyre užėmė L. Stuokos–Gucevičiaus gimnazijos merginų komanda (Z. Šeinauskaitė, G. Matiukaitė, G. Sakalaitė, D. Kubiliūtė, D. Budreikaitė, K. Augustinaitė, G. Balčiūnaitė, S. Janušauskaitė, mokytoja I. Grinienė), joms įteikta padėka ir atminimo medaliai.  Trečią  vietą turnyre iškovojo Subačiaus „Viešintos“ moterų komanda (V. Šeškuvienė, J. Šateikienė, L. Burokienė, M. Šeškutė, I. Mikoleikienė, S. Povilauskaitė, V. Tamošiūnienė, V. Simanavičienė). Antra vieta po įtemptos kovos atiteko Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos komandai (D. Balužytė, J. Ažubalytė, D. Šeinauskienė, M. Murnikovaitė, S. Kuprionytė, G. Valiukaitė, E. Zolbaitė, E. Tomkevičiūtė). Turnyro nugalėtojomis tapo „Kupiškio merginų“ komanda (R. Šilinytė, I. Grinytė, L. Šližauskienė, S. Sabulienė, G. Navickaitė, S. Šuminienė). Turnyro prizininkės apdovanotos Kupiškio kūno kultūros ir sporto centro įsteigtomis taurėmis ir medaliais. Rezultatyviausia turnyro žaidėja tapo Diana Balužytė.
Po varžybų vyko baudų ir tritaškių „Blic“ turnyrai. Abiejų turnyrų nugalėtojomis tapo L. Stuokos–Gucevičiaus gimnazijos merginos. Baudų turnyro nugalėtoja tapo Gintarė Matiukaitė, o tritaškių metimų turnyro nugalėtoja tapo Zita Šeinauskaitė. Joms buvo įteikti diplomai. Tikimės, kad komandos toliau aktyviai treniruosis ir vėl susitiks turnyruose kitais metais.