2015-09-28

Į VIII – ųjų  Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finalines varžybas važiavo 4 kupiškėnų komandos, kurios iškovojo teisę  dalyvauti šiose varžybose. Tai Skapiškio seniūnijos krepšininkės (sportinės veiklos organizatorius Vytautas Starkus). Jos kovojo labai šauniai ir pasidalino 5 – 8 vietomis. Šimonių smiginio komanda (sportinės veiklos organizatorė Loreta Kručienė) užėmė 15 vietą. Kupiškio seniūnijos tinklininkai ir šaškininkai (sportinės veiklos organizatorius Ričardas Puntuzas)  atitinkamai užėmė 9 ir 17 vietas.

Finaliniame etape  kupiškėnai surinko viso 40 taškų ir užėmė 25 vietą  iš 40 dalyvavusių rajonų savivaldybių komandų.

Norisi padėkoti visiems finalo dalyviams, kurie tikrai  kovėsi ir garbingai atstovavo Kupiškio rajonui. Iki kitų startų.