į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2015-09-02

Po trumpų sveikinimo žodžių, renginį vedusi sporto centro direktorė Laimutė Šližauskienė pakvietė visų sporto šakų auklėtinius dalyvauti linksmose rungtyse. Sporto centre moksleiviai gali lankyti krepšinio, futbolo, stalo teniso, irklavimo, lengvosios atletikos ir imtynių treniruotes. Šias sporto šakas lankantys moksleiviai kartu su savo mokytojais subūrė komandas ir dalyvavo įvairiose rungtyse. Komandą sudarė 5 moksleiviai, 2 tėveliai ir sporto šakos mokytojas.


 

Linksmoje estafetėje iš karto varžėsi po tris komandas. Pirmieji į startą stojo Arvydo Kriščiūno vadovaujami „Imtynininkai“, jiems iššūkį metė Dianos Balužytės vadovaujami irkluotojai „Irklo smūgis“ bei Gedimino Uldukio futbolininkai pasivadinę komanda „Spyris“. Linksmoje estafetėje reikėjo irklo pagalba apie stovelius varyti futbolo kamuolį, vėliau irklą pakeisti krepšinio kamuoliu bei paėmus futbolo kamuolį įveikti barjerus peršokant ar pralendant. Estafetės gale laukė taiklumo rungtis: iš trijų kartų su rakete įmušti stalo teniso kamuoliuką į kibirą. Nepakakus trijų bandymų dalyviui teko mankštinti kojas ir daryti 5 pritūpimus. Po šios rungties dalies reikėjo parodyti greitį ir tikslumą, nes reikėjo nešinam krepšinio ir futbolo kamuoliu kuo greičiau grįžti pas komandos draugus. Be to pusiaukelėje nepamiršti pakeisti krepšinio kamuolį irklu.


 

Užklupęs nesmarkus lietus neišgąsdino pirmųjų dalyvių, jie sėkmingai įveikė estafetę. Tada į startą stojo kitos trys komandos. Susikovė dvi krepšininkų komandos – Alvydo Puzelio vadovaujami „Puzo kariai“ ir Klaido Miciūno vadovaujami „Bananai“ bei Ingos Zabulienės lengvaatlečiai „Bėgikai“. Geriau šiame pogrupyje sekėsi komandai „Puzo kariai“. Paskutinieji į startą stojo Irmanto Šap vadovaujami stalo tenisininkai bei mažiausieji sporto centro auklėtiniai, Irmanto Šap globojami futbolininkai „Futboliukas“. Su jais varžėsi mažiausi Klaido Miciūno krepšininkai „Mažyliai“. Mažieji nedrąsiai kilnojo irklą su kuriuo būtų tekę varyti kamuolį, todėl greitai buvo pakoreguotos taisyklės ir mažieji futbolo kamuolį apie stovelius varėsi kojomis. Deja, tėveliai ir mamytės bei mokytojai tokios lengvatos neturėjo. Palaikomi savo sirgalių visi dalyviai sėkmingai užbaigė estafetės rungtį.


 

Toliau sekė smiginio ir baudų metimo su futbolo kamuoliu rungtis. Beje, ši rungtis pakišo koją ir krepšininkams. Iš 20 metimų tik vyriausieji krepšininkai, dėka mokytojo Alvydo Puzelio išlaikė lyderio poziciją, atliko 5 taiklius metimus. Pasirodo, kad bėgikai ne tik greiti, bet ir taiklūs – jų sąskaitoje 4 taiklūs metimai. Jiems geriausiai sekėsi ir smiginio rungtis, surinko 131 tašką.


 

Šventės metu vyko ir mini viktorina bei stalo teniso rungtis. Buvo stengiamasi kuo ilgiau išmušinėti stalo teniso kamuoliuką. Tėveliams teko pripažinti sporto centro auklėtinio pranašumą. Šventės dalyviai ne iš karto atspėjo, kelintais metais įkurtas rajono KKSC. Kupiškio rajono sporto mokyklos istorija siekia jau 45 metus. Jos pagrindu Centras buvo įkurtas 1989 m.


 

Paskutinioji rungtis buvo  improvizuotos imtynės su dideliais gimnastikos kamuoliais. Prieš tai, aktyviai plojimais palaikomi mokytojo Arvydo Krikščiūno vadovaujami mažieji imtynininkai pademonstravo ką yra išmokę. Po jų į kovą stojo po tris mažiausius futbolininkus ir krepšininkus. Kovos metu reikėjo atimti didelį gimnastikos kamuolį iš varžovo. Jėgas teko išbandyti ir mamytėms bei tėveliams, o norinčiųjų pasivaržyti ratas nemažėjo. Kaip ir kiekvienas renginys turi pabaigą, todėl imtynių kovas teko baigti. Sporto centro direktorė Laimutė Šližauskienė padėkojo visiems susirinkusiems už dalyvavimą, o komandoms įteikė po saldų prizą.


 

Daugiau renginio nuotraukų galite rasti čia, www.temainfo.lt puslapyje


 


 

Laimutė Šližauskienė

Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro direktorė


 

Informacija atnaujinta 2015-09-02