į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2015-07-02

                 Šiais mokslo metais kupiškėnai lengvaatlečiai dalyvavo visose šalies lengvosios atletikos federacijos rengiamose zoninėse bei finalinėse varžybose, keturiuose „Aukštaitijos taurės“ turuose, kitose varžybose.

Man kaip mokytojai labiausiai įsiminė dalyvavimas tarptautinėse sprinto dvikovės bei jaunųjų sportininkų „Sidabrinio medžio“ varžybose Šiauliuose. Šie sportiniai renginiai organizuojami siekiant ieškoti talentingų jaunųjų sportininkų, kurie ateityje įsilies į Lietuvos sporto elito gretas. Čia nepralenkiami buvo A. Šablickas, Ž. Zabulis, A. Mikalauskaitė, A. Žadeika, D. Murnikovas. Šuolių į tolį rungtyje Dominykas su kiekvienomis varžybomis jau artėja prie 5 metrų ribos. Šių sportininkų amžius nuo 12 iki 13 metų.

Noriu pasidžiaugti, kad sportininkai tradiciškai dalyvavo, vaikų mėgstamose „Aukštaitijos taurės“ varžybose. Šio sportinio renginio etapai vyko skirtinguose Lietuvos miestuose ir tai kiekvieną kartą jauniesiems sportininkams leisdavo pajusti tikro sportinio azarto jaudulį. Po 3 etapų jau turėjome lyderius 60 metrų barjerinio bėgimo, šuolių į tolį, taip pat 60, 200 ir 500 metrų bėgimo rungtyse. Po ketvirtojo etapo į Kupiškį parvežėme 5 taures. Absoliučiais nugalėtojais tapo ir dar po du sportinius apdovanojimus pelnė Alanas Šablickas ir Adomas Žadeika. Berniukams nenusileido ir 500 metrų bėgimo rungtyje nugalėtoja tapo Austėja Mikalauskaitė. Po 4 etapų 500 metrų nuotolio bėgime 2 vieta atiteko Žanui Zabuliui. Šuolių į tolį rungtyje, jau antruoju šuoliu Dominykas Murnikovas įrodė, kad šiuo metu savo amžiaus grupėje jis yra stipriausias.  Bėgant 600 metrus savo asmeninį rezultatą 6 sekundėmis pagerino Olimpija Zabulytė, iškovodama bronzos medalį. Nuo kitų mokslo metų Olimpija palieka Kupiškį. Ji pradės mokslus Šiaulių sporto vidurinėje mokykloje .Šioje mokykloje naujuosius sporto metus pradės 52 įvairių sporto šakų atstovai iš visos Lietuvos. Į jų vietas pretendavo net 159 jaunieji sportininkai. Olimpijai norime padėkoti už besimokant Kupiškyje pasiektus sportinius rezultatus ir palinkėti sėkmės ateityje.

Pasibaigus įtemptam sportiniam sezonui noriu nuoširdžiai padėkoti savo auklėtinių tėveliams, kurie mus palaikė. O vaikams linkiu šiltos ir turiningos vasaros, kad pailsėję su naujomis jėgomis grįžtų į treniruotes.

Inga ZABULIENĖ

Kupiškio r. KKSC lengvosios atletikos mokytoja

 

 

Atnaujinta 2015-07-02.