į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2015-06-09

Birželio 6 d. Vilniuje prie Baltojo tilto šurmuliavo  multisporto varžybų entuziastai iš 8 valstybių. Vilniuje septintą kartą vyko gausiausios urbanistinio multisporto varžybos „Vilnius Challenge“, pritraukusios apie 1600 dalyvių. Šiemet dalyviai galėjo išbandyti keturias trasas, nuo pačios sudėtingiausios „Juodos“, iki lengviausios „Žalios“, kuri anaiptol nebuvo tokia lengva. Šiose varžybose vyrų, moterų ir mišrios komandos (komandą sudaro 2 asmenys) įveikė įvairias sporto rungtis. Dalyviai orientavosi mieste, važiavo dviračiais, įveikė bėgimo, požemių, plaukimo, irklavimo bei riedučių rungtis.

 

Antrus metus iš eilės šiame renginyje dalyvavo ir kupiškiečių komanda „Dilai“ – Diana Balužytė ir Laimutė Šližauskienė.  Kupiškietės startavo „Žaliojoje“ trasoje. Organizatoriai  tikrai pasistengė ir „Žalioji“ trasa nelabai skyrėsi nuo „Mėlynosios“, reikėjo surinkti keletu punktų mažiau ir Vilniuje įveikti nemažus atstumus. Teko orientuotis su žemėlapiu bėgte,  važiuojant dviračiu, lįsti į bunkerius, plaukti baidare ir įveikti kitas organizatorių sugalvotas kliūtis. Kontrolinis laikas buvo 5 valandos, per kurias „Žalios“ trasos dalyviai turėjo surinkti 33 atžymas punktuose ir sugrįžti į finišą. Už kiekvieną pavėluotą minutę buvo anuliuojama po vieną surinktą atžymą.

 

„Žaliojoje“ trasoje startavo  26 moterų, 32 vyrų  ir 45 mišrios komandos, iš viso  103 komandos.   Organizatoriai nepagailėjo „Žaliosios“ trasos dalyvių, nors rašė kad jos ilgis tik 15 km ir trukmė apie 1,5 val. penktadalis komandų nefinišavo, arba už pavėlavimą buvo anuliuotos surinktos atžymos punktuose. Daugiau negu 10 taškų iš 33 galimų surinko tik pusė komandų. Trasa buvo ilga, ir orientuojantis bėgte ar su dviračiu reikėjo įveikti  gana aukštus  kalnus, o trasoje stigo geriamo vandens.  Surinkusios 26 taškus ir „Žalioje“ trasoje sugaišusios 4 valandas 31 minutę ir 41 sekundę „Dilai“ komanda iškovojo trečią vietą. Pirmąją vietą iškovojo šiaulietės ir vilnietės tandemas, trasoje sugaišusios 3 val. 52 min. ir 11 sek. , o antra vieta atiteko vilnietėms, jų laikas 4 val. 56 min. ir 5 sek., tačiau jos surinko 3 taškais daugiau už kupiškietes.  

 

Belieka sulaukti kitų metų  ir išbandyti ką naujo sugalvojo organizatoriai. Tikimasi, kad bus išvengta tokių klaidų kaip šiemet, kai užduotyse buvo privelta klaidų ar trūko tarpiniuose punktuose vandens. 

 

 

Kupiškio KKSC informacija

 

Atnaujinta 2015-06-09