2015-01-14

Sausio 14 dieną Povilo Matulionio progimnazijoje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio Kupiškio rajono merginų ir vaikinų (gimusių 1999 m. ir jaunesnių) atrankinės stalo teniso varžybos. Jose dalyvavo L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos, P. Matulionio progimnazijos, Subačiaus gimnazijos ir Noriūnų J. Černiaus pagrindinės mokyklos sportininkai. Merginos ir vaikinai žaidė atskirai. Komandos sudėtis - 4 žaidėjai.

Vaikinų grupėje 1 vietą iškovojo Kupiškio gimnazijos komanda (Lukas Krešulis, Ignas Barkauskas, Erikas Narbutis). Antri liko subatėnai, treti Noriūnų mokyklos auklėtiniai. Merginų grupėje 1 vietą užėmė P. Matulionio progimnazijos komanda (Aušrinė Uckutė, Dominyka Malinauskaitė, Jovilė Juškaitė, Rosita Arlauskaitė). Antros liko Noriūnų mokyklos auklėtinės. Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro taurėmis ir diplomais. Į tolimesnį mokinių olimpinio festivalio etapą - zonines stalo teniso varžybas vyks Kupiškio gimnazijos vaikinų ir P. Matulionio progimnazijos merginų komandos.

Už pagalbą vykdant varžybas nuoširdžiai dėkojame Adelei Gaškienei, taip pat visiems mokytojams, dalyviams ir sirgaliams, kurie dalyvavo šiame sportiniame renginyje.