2015-01-13

Šių metų sausio 11 dieną irkluotojai vėl rinkosi Trakuose, irklavimo klube „Academia remigum“. Čia vyko antrasis „Remus taurės“ etapas.

Kaip ir pirmame etape, kupiškėnai jėgas išmėgino moterų, vyrų ir mišrių komandų iki 30 metų amžiaus grupėje, bei moterų nuo 30 iki 50 metų grupėje. Pirmosios jėgas išmėgino irklavimo trenerės Laimutė Šližauskienė ir Diana Balužytė, dalyvaudamos moterų nuo 30 iki 50 metų grupėje. Šiame etape kupiškietės be didesnės konkurencijos iškovojo 1 vietą, kadangi komandos „Dvi Nijolės“ viena narė susirgo, todėl antrai narei Nijolei Savickytei teko irkluoti ne 500 m, o 1000 m nuotolį. Tokiu būdu komanda „Dvi Nijolės“ pelnė taškus ir išsaugojo galimybę varžytis dėl „Remus taurės“.

Moterų iki 30 metų grupėje antrą vietą iškovojo Gabija Vogulytė ir Monika Murnikovaitė, o trečią vietą  iškovojo Dominyka Balaišytė ir Viktorija Vareikaitė. Kupiškietės Gabija Vogulytė ir Monika Murnikovaitė taip pat renka taškus ir po trečio etapo realiai pretenduoja iškovoti „Remus taurę“.

Vyrų iki 30 metų amžiaus grupėje Edvinas Kukėnas ir Robertu Petrulis pagerino savo pirmojo etapo laiką ir iškovojo antrą vietą.

Paskutiniosios į startą stojo mišrios komandos iki 30 metų. Šioje rungtyje varžėsi dvi kupiškiečių komandos Virginija Šulcaitė ir Darius Macas bei Gabija Vogulytė ir Vygantas Valma. Nors Gabija Vogulytė antrą kartą traukė konceptą, tačiau parodė puikų laiką ir kartu su Vygantu Valma iškovojo trečią vietą.

Trečiasis šios taurės etapas, po kurio paaiškės „Remus taurės“ atskirose amžiaus grupėse nugalėtojai, vyks vasario 8 d. Tačiau prieš tai, vasario 7 d. Kupiškio irkluotojų laukia Lietuvos irklavimo žiemos čempionatas.