2015 -11-02

Kupiškio lengvaatlečiai rugsėjo, spalio mėnesiais treniravosi centriniame miesto stadione. Pablogėjus orams sportininkai persikėlė treniruotis į sales ir rungtyniauti į maniežus. Spalio 28 d. Panevėžyje vyko atviros Panevėžio miesto vaikų lengvosiosatletikos taurės varžybos. Šiose varžybose be Panevėžio kūno kultūros ir

sporto centro auklėtinių varžėsi jaunieji lengvaatlečiai iš Elektrėnų, Joniškio, Jonavos ir Kupiškio. Kupiškio jaunieji lengvaatlečiai, treniruojami Ingos Zabulienės, sėkmingai pasirodė varžybose. Į 60 m bėgimo finalą Alanas Šablickas pateko su geriausiu rezultatu (7,8 sek.), tačiau finale jo laikas buvo blogesnis (7,9 sek.) ir teko pripažinti panevėžiečio Justino Kasiulevičiaus pranašumą (7,8 sek.). Alanas Šablickas iškovojo sidabro medalį. Šiame nuotolyje varžėsi net 23 lengvaatlečiai. Sidabro medalį Alanas Šablickas iškovojo bėgdamas

ir 200 m nuotolį, kuriame varžėsi 7 sportininkai. Į 60 m bėgimo finalą su ketvirtu rezultatu pateko Austėja Mikalauskaitė, deja finale iškovoti medalį nepavyko. Austėja užėmė aukštą ketvirtą vietą, o šiame nuotolyje varžėsi net 30 jaunųjų lengvaatlečių. Sėkmingai varžybose pasirodė Kupiškio P. Matulionio mokyklos mokinys, sporto centro auklėtinis Dominykas Murnikovas. Dominykas aukso medalį iškovojo 60 m barjeriniam bėgime, pasiekdamas savo asmeninį rekordą (10,02 sek.), o sidabro medaliu pasipuošė šuolio į tolį rungtyje, kuri pasižymėjo dalyvių gausa. Šias varžybas užbaigė iškovotas Žano Zabulio aukso medalis 1000 mbėgime. Šiame nuotolyje varžėsi penki dalyviai.

Džiaugiamės jaunųjų lengvaatlečių iškovotais medaliais ir linkime sėkmės naujuose startuose.