į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2014-10-06

Moksleivių lengvosios atletikos varžybų KKSC prizams laimėti

2002 – 2003 m. gim. 60 m. bėgimas mergaitės

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Mokykla

Laikas

Vieta

1.

Austėja Mikalauskaitė

Rudilių J. Laužiko pagr. mokykla

9.37

I

2.

Neda Mašinauskytė

Noriūnų J. Černiaus pagr. mokykla

10.30

II

3.

Violeta Stukaitė

Noriūnų J. Černiaus pagr. mokykla

10.40

IV

4.

Meda Rožėnaitė

Kupos pradinė mokykla

11.26

VI

5.

Vestina Aleknaitė

Kupos pradinė mokykla

11.21

V

6.

Aistė Prokofjevaitė

Povilo Matulionio progimnazija

10.39

III

 

 

Moksleivių lengvosios atletikos varžybų KKSC prizams laimėti

2002 – 2003 m. gim. 60 m. bėgimas berniukai

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Mokykla

Laikas

Vieta

1.

Ignas Rinkevičius

Subačiaus gimnazija

9.48

IV

2.

Tomas Pilkauskas

Subačiaus gimnazija

9.94

VI

3.

Deividas Kavčinskas

Noriūnų J. Černiaus pagr. mokykla

9.76

V

4.

Deividas Šablinskas

Noriūnų J. Černiaus pagr. mokykla

9.33

III

5.

Alanas Šablickas

Povilo Matulionio progimnazija

8.49

I

6.

Adomas Žadeika

Povilo Matulionio progimnazija

9.07

II

7.

Edvinas Žiaunys

Povilo Matulionio progimnazija

10.31

VII

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Moksleivių lengvosios atletikos varžybų KKSC prizams laimėti

2002 – 2003 m. gim. 400 m. bėgimas mergaitės

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Mokykla

Laikas

Vieta

1.

Vilma Remeikytė

Šimonių pagrindinė mokykla

1.28,87

VI

2.

Viktorija Vieliūtė

Šimonių pagrindinė mokykla

1.30,80

VII

3.

Irmantė Kučinskaitė

Antašavos pagrindinė mokykla

1,23,84

III

4.

Austėja Mikalauskaitė

Rudilių J. Laužiko pagr. mokykla

1.13,49

I

5.

Neda Mašinauskytė

Noriūnų J. Černiaus pagr. mokykla

1.27,79

V

6.

Violeta Stukaitė

Noriūnų J. Černiaus pagr. mokykla

1.29,43

VIII

7.

Adriana Černytė

Noriūnų J. Černiaus pagr. mokykla

1.36,66

IX

8.

Ugnė Černiauskaitė

Šimonių pagrindinė mokykla

1.25,12

IV

9.

Aistė Prokofjevaitė

Povilo Matulionio progimnazija

1.21,87

II

 

 

Moksleivių lengvosios atletikos varžybų KKSC prizams laimėti

2002 – 2003 m. gim. 400 m. bėgimas berniukai

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Mokykla

Laikas

Vieta

1.

Armandas Zubauskas

Antašavos pagrindinė mokykla

1.28,37

IX

2.

Deividas Stančikas

Antašavos pagrindinė mokykla

1.26,83

VIII

3.

Ugnius Simonavičius

Antašavos pagrindinė mokykla

1.22,15

VI

4.

Deividas Kavčinskas

Noriūnų J. Černiaus pagr. mokykla

1.12,59

III

5.

Deividas Šablinskas

Noriūnų J. Černiaus pagr. mokykla

1.12,62

IV

6.

Žanas Zabulis

Povilo Matulionio progimnazija

1.08,03

I

7.

Dominykas Murnikovas

Povilo Matulionio progimnazija

1.15,15

V

8.

Edvinas Žiaunys

Povilo Matulionio progimnazija

1.26,73

VII

9.

Alanas Šablickas

Povilo Matulionio progimnazija

1.09,41

II

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Moksleivių lengvosios atletikos varžybų KKSC prizams laimėti

2000 – 2001 m. gim. 60 m. bėgimas mergaitės

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Mokykla

Laikas

Vieta

1.

Gabija Dikaitė

Šepetos A. Adamkienės pagr. mokykla

10.37

VI

2.

Eidvilė Ažusienytė

Noriūnų J. Černiaus pagr. mokykla

9.56

I

3.

Erika Balnaitė

Noriūnų J. Černiaus pagr. mokykla

9.90

III

4.

Eglė Skebaitė

Povilo Matulionio progimnazija

9.93

IV

5.

Austina Navickaitė

Povilo Matulionio progimnazija

9.66

II

6.

Gabrielė Janiulytė

Povilo Matulionio progimnazija

10.82

VII

7.

Gabija Voraitė

Povilo Matulionio progimnazija

10.03

V

 

 

Moksleivių lengvosios atletikos varžybų KKSC prizams laimėti

2000 – 2001 m. gim. 60 m. bėgimas berniukai

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Mokykla

Laikas

Vieta

1.

Kazimieras Binkis

Subačiaus gimnazija

8.30

II

2.

Tadas Janikūnas

Antašavos pagrindinė mokykla

10.24

X

3.

Deividas Draginas

Šepetos A. Adamkienės pagr. mokykla

8.78

VI

4.

Kajus Mališauskas

Šepetos A. Adamkienės pagr. mokykla

9.96

VIII

5.

Lukas Mikalajūnas

Noriūnų J. Černiaus pagr. mokykla

10.19

IX

6.

Gabrielius Mičiūda

Noriūnų J. Černiaus pagr. mokykla

8.68

V

7.

Karolis Paskačimas

Noriūnų J. Černiaus pagr. mokykla

8.35

III

8.

Redas Graičiūnas

Povilo Matulionio progimnazija

8.37

IV

9.

Ovidijus Vaštakas

Povilo Matulionio progimnazija

8,80

VII

10.

Mindaugas Lazickas

Povilo Matulionio progimnazija

7.92

I

 

 

 

 

 

 

 

Moksleivių lengvosios atletikos varžybų KKSC prizams laimėti

2000 – 2001 m. gim. 800 m. bėgimas mergaitės

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Mokykla

Laikas

Vieta

1.

Dovilė Kubiliūtė

Antašavos pagrindinė mokykla

3.25,03

VIII

2.

Eidvilė Ažusienytė

Noriūnų J. Černiaus pagr. mokykla

2,53,46

II

3.

Germantė Balnaitė

Noriūnų J. Černiaus pagr. mokykla

3,08,89

VI

4.

Erika Balnaitė

Noriūnų J. Černiaus pagr. mokykla

3,06,42

IV

5.

Gabija Vogulytė

Povilo Matulionio progimnazija

3.52,00

IX

6.

Evelina Rutkauskaitė

Povilo Matulionio progimnazija

3.07,09

V

7.

Olimpija Zabulytė

Povilo Matulionio progimnazija

2.52,14

I

8.

Ema Bružaitė

Povilo Matulionio progimnazija

2.57,68

III

9.

Jogilė Einorytė

Povilo Matulionio progimnazija

3.12,04

VII

 

 

Moksleivių lengvosios atletikos varžybų KKSC prizams laimėti

2000 – 2001 m. gim. 800 m. bėgimas berniukai

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Mokykla

Laikas

Vieta

1.

Gabrielius Čekanauskas

Subačiaus gimnazija

2.51,06

VIII

2.

Kazimieras Binkis

Subačiaus gimnazija

2.46,68

V

3.

Edvinas Misys

Antašavos pagrindinė mokykla

2.53,07

X

4.

Deividas Draginas

Šepetos A. Adamkienės pagr. mokykla

2.28,45

II

5.

Lukas Mikalajūnas

Noriūnų J. Černiaus pagr. mokykla

3.13,03

XII

 6.

Gabrielius Mičiūda

Noriūnų J. Černiaus pagr. mokykla

2.30,02

III

7.

Eimantas Ščevinskas

Noriūnų J. Černiaus pagr. mokykla

3.05,08

XI

8.

Karolis Blieka

Povilo Matulionio progimnazija

2.52,02

IX

9.

Antanas Striganavičius

Povilo Matulionio progimnazija

2.49,95

VI

10.

Redas Graičiūnas

Povilo Matulionio progimnazija

2.27,63

I

11.

Ovidijus Vaštakas

Povilo Matulionio progimnazija

2.50,38

VII

12.

Jokūbas Kriaučiūnas

Povilo Matulionio progimnazija

2.40,53

IV

 

 

 

 

 

Moksleivių lengvosios atletikos varžybų KKSC prizams laimėti

1998 – 1999 m. gim. 100 m. bėgimas mergaitės

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Mokykla

Laikas

Vieta

1.

Ieva Kudijanovaitė

L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazija

16.25

III

2.

Rimgailė Vosilytė

L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazija

15.59

II

3.

Joana Pekarskaitė

L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazija

16.27

IV

4.

Jovilė Kačinskaitė

L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazija

16.49

VIII

5.

Adriana Škudaitė

L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazija

16.31

V

6.

Vaida Savickaitė

Antašavos pagrindinė mokykla

17.43

IX

7.

Paulina Družaitė

Antašavos pagrindinė mokykla

16.33

VII

8.

Liveta Užusienytė

Alizavos pagrindinė mokykla

16.32

VI

9.

Virginija Šulcaitė

L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazija

15.54

I

 

 

Moksleivių lengvosios atletikos varžybų KKSC prizams laimėti

1998 – 1999 m. gim. 100 m. bėgimas berniukai

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Mokykla

Laikas

Vieta

1.

Dagnius Murauskas

Noriūnų J. Černiaus pagr. mokykla

13.09

II

2.

Danas Vilys

Šepetos A. Adamkienės pagr. mokykla

13.86

VII

3.

Mantas Rauduvė

L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazija

13.91

IX

4.

Tomas Vaitiekūnas

L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazija

13.75

VI

5.

Mantas Vanagas

L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazija

14.53

XIII

6.

Donatas Meilus

L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazija

13.41

IV

7.

Deividas Kubilius

Antašavos pagrindinė mokykla

14.74

XV

8.

Jonas Pirtinas

Antašavos pagrindinė mokykla

14.09

XI

9.

Marius Kačiulis

Antašavos pagrindinė mokykla

14.62

XIV

10.

Rokas Žalneriūnas

Antašavos pagrindinė mokykla

14,02

X

11.

Nedas Burkauskas

Šimonių pagrindinė mokykla

12.35

I

12.

Lukas Masilionis

Subačiaus gimnazija

13.28

III

13.

Arūnas Griškevičius

Alizavos pagrindinė mokykla

13.50

V

14.

Vladas Ulinskas

Alizavos pagrindinė mokykla

14.42

XII

15.

Paulius Čebatariūnas

Rudilių J. Laužiko pagr. mokykla

13.88

VIII

 

 

 

 

 

Moksleivių lengvosios atletikos varžybų KKSC prizams laimėti

1998 – 1999 m. gim. 1000 m. bėgimas mergaitės

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Mokykla

Laikas

Vieta

1.

Joana Pekarskaitė

L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazija

DNS

 

2.

Viktorija Vareikaitė

Alizavos pagrindinė mokykla

3.50,15

I

3.

Toma Jakubkaitė

L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazija

4.02,36

IV

4.

Vaida Krušaitė

L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazija

4.39,57

VI

5.

Gabrielė Sakalaitė

Šimonių pagrindinė mokykla

3.58,12

II

6.

Amanda Klemunskytė

Subačiaus gimnazija

4.45,05

VII

7.

Gintarė Janulytė

Subačiaus gimnazija

4.09,69

V

8.

Virginija Šulcaitė

L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazija

4.01,95

III

 

 

Moksleivių lengvosios atletikos varžybų KKSC prizams laimėti

1998 – 1999 m. gim. 1000 m. bėgimas berniukai

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Mokykla

Laikas

Vieta

1.

Dagnius Murauskas

Noriūnų J. Černiaus pagr. mokykla

3.20,47

III

2.

Pijus Juškėnas

L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazija

3.45,56

VI

3.

Mantas Vanagas

L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazija

3.27,58

IV

4.

Aidas Sriubiškis

L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazija

3.08,81

I

5.

Paulius Čebatariūnas

Rudilių J. Laužiko pagr. mokykla

3,14,71

II

6.

Gedrimas Janonis

Subačiaus gimnazija

3.44,52

V

 

Moksleivių lengvosios atletikos varžybų KKSC prizams laimėti

1997 m. gim. ir vyresni 100 m. bėgimas berniukai

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Mokykla

Laikas

Vieta

1.

Domantas Bartusevičius

Subačiaus gimnazija

12.65

II

2.

Marius Klemunskis

Subačiaus gimnazija

13.98

VIII

3.

Valentas Marcinkevičius

Subačiaus gimnazija

13.21

VII

4.

Darius Macas

L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazija

13.15

IV

5.

Lukas Sriubiškis

L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazija

13.14

III

6.

Henrikas Barzdenis

L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazija

13.18

VI

7.

Edvinas Burbulas

KTVM

13.16

V

8.

Mangirdas Žėba

KTVM

12.62

I

 

Moksleivių lengvosios atletikos varžybų KKSC prizams laimėti

1997 m. gim. ir vyresni 1000 m. bėgimas mergaitės

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Mokykla

Laikas

Vieta

1.

Samanta Povilauskaitė

Subačiaus gimnazija

4.02,47

II

2.

Eglė Gasiūnaitė

L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazija

3.59,30

I

         Moksleivių lengvosios atletikos varžybų KKSC prizams laimėti

1997 m. gim. ir vyresni 1000 m. bėgimas berniukai

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Mokykla

Laikas

Vieta

1.

Valentas Marcinkevičius

Subačiaus gimnazija

3.11,07

II

2.

Rendvaldas Čirgelis

Subačiaus gimnazija

3.17,74

V

3.

Darius Macas

L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazija

3.11,35

III

4.

Lukas Sriubiškis

L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazija

3.02,73

I

5.

Henrikas Barzdenis

L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazija

3.33,86

VI

6.

Mangirdas Skeberdys

KTVM

3.34,38

VII

7.

Paulius Gintautas

KTVM

3.16,05

IV

 

Medalių lentelė

 

Mokykla

Aukso medaliai

Sidabro medaliai

Bronzos medaliai

Viso

1

Povilo Matulionio progimnazija

5

4

2

11

2

L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazija

4

1

4

9

3

Rudilių Jono Laužiko pagrindinė mokykla

2

1

-

3

4

Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla

1

3

6

10

5

Šimonių pagrindinė mokykla

1

1

-

2

6

Alizavos pagrindinė mokykla

1

-

-

1

6

Technologijos ir verslo mokykla

1

-

-

1

7

Subačiaus gimnazija

-

4

-

4

8

Šepetos Almos Adamkienės pagrindinė mokykla

-

1

-

1

9

Antašavos pagrindinė mokykla

-

-

1

1

 

 

Atnaujinta 2014-10-06