2014-01-16

Sausio 16 d. (ketvirtadienį) Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijoje vyko 2013 - 2014 mokslo metų rajono mokinių olimpinio festivalio finalinės stalo teniso varžybos. Varžybų sekretoriate dirbo kūno kultūros ir sporto centro stalo teniso trenerė Adelė Gaškienė, Noriūnų Jono Černiaus pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytoja Vanda Kriaučiukienė, Subačiaus gimnazijos kūno kultūros mokytoja Rita Simanavičienė.

Berniukų grupėje  rungėsi varžybų "šeimininkų" Povilo Matulionio progimnazijos (mokytoja Eglė Mikėnienė), Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos (mokytoja Irena Grinienė), Noriūnų Jono Černiaus pagrindinės mokyklos (mokytoja Vanda Kriaučiukienė) bei Skapiškio pagrindinės mokyklos (mokytojas Vytautas Starkus) komandos. 4-ąją vietą užėmė matulioniečiai, 3-ią skapiškėnai, 2-ąją - Noriūnų mokiniai. Finalinių varžybų nugalėtoja tapo ir teisę dalyvauti zoninėse varžybose iškovojo Kupiškio gimnazijos komanda.

Merginų grupėje varžėsi Kupiškio gimnazijos, Skapiškio pagrindinės mokyklos ir Alizavos pagrindinės mokyklos Palėvenėlės skyriaus mokinės. Skapiškietės užėmė 3 vietą, antros buvo Palėvenėlės atstovės. 1-ąją vietą iškovojo gimnazijos merginos.