2013-12-16

Kalėdinis moksleivių stalo teniso turnyras

Gruodžio 12 d. Povilo Matulionio progimnazijos didžiojoje sporto salėje įvyko rajono mokyklų mokinių tradicinis Kalėdinis stalo teniso turnyras. Jame dalyvavo 30 mokinių iš Noriūnų Jono Černiaus pagrindinės mokyklos, Subačiaus gimnazijos, L. Stuokos – Gucevičiaus gimnazijos, Povilo Matulionio progimnazijos.

5 – 7 klasių prizininkais tapo: I vieta Gabrielius Mičiūda Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla; II vieta Eligijus Petrulis Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla; III vieta Gabrielius Čekanauskas Subačiaus gimnazija

8 – 9 klasių grupėje I vietą iškovojo Mantas Vanagas iš L. Stuokos - Gucevičiaus gimnazijos, II vietą laimėjo Mantas Kavčinskas iš Noriūnų Jono Černiaus pagrindinės mokyklos, o III vieta atiteko Ignui Barkauskui iš Palėvenėlės pagrindinės mokyklos.

10 – 12 klasių grupėje nugalėtoju  tapo  Deimantas Ismailovas iš Palėvenėlės pagrindinės mokyklos, II vietą iškovojo Ignas Stankūnas taip pat iš Palėvenėlės pagrindinės mokyklos, III vieta atiteko Simui Jankauskui iš  L. Stuokos - Gucevičiaus gimnazijos.

Finale žaidė 8 mokiniai, iš kiekvienos grupės po 2 ir 8 – 9 klasių keturi mokiniai. Finale geriausiai sekėsi Ignui Barkauskui, antroje vietoje liko Mantas Vanagas, trečioje Deimantas Ismailovas, ketvirtas Mantas Kavčinskas, penktas Ignas Stankūnas, šeštas Lukas Keršulis.

Nugalėtojas apdovanotas taure, medaliu ir diplomu. 2 – 3 vietų laimėtojai medaliais ir diplomais. Atskirų grupių prizininkai diplomais. Prizus įsteigė Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centras.