2013-12-09

Gruodžio 7 d. Povilo Matulionio progimnazijos salėje įvyko rajono moterų ir vyrų stalo teniso varžybos, kuriose dalyvavo 8 moterys ir 20 vyrų.

Moterys žaidė viename pogrupyje ratų sistema: kiekviena sužaidė po 7 susitikimus.

Geriausiai sekėsi Jogilei Kazlauskaitei, ji ir iškovojo I vietą. Antrąją vietą laimėjo Ieva Grinytė, trečiąją – Jurgita Zabulytė, IV vietą – Adelė Gaškienė, V – Laimutė Šližauskienė ir VI vietą – Diana Balužytė.

Vyrai žaidė suskirstyti į 3 pogrupius ir į finalą iš pogrupių pateko po 2 žaidėjus. Nugalėtoju tapo Rimas Kilkus, antrąją vietą laimėjo Saulius Pakalniškis, trečiąją – Audrius Pakalniškis, IV – Ignas Barkauskas, V – Deividas Dieninis, VI vietą – Marius Kacinauskas.

Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais, diplomais, 2 ir 3 vietų laimėtojai – medaliais ir diplomais, 4–6 vietų laimėtojai – KKSC įsteigtais diplomais. Nugalėtojus apdovanojo sporto centro direktorė.

Varžybose dalyvavo Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos moksleiviai, Kupiškio gimnazijos, Skapiškio seniūnijos, Adomynės ir kiti rajono stalo tenisininkai.

Už pagalbą paruošiant sporto salę rajono stalo teniso varžyboms esu dėkinga Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos moksleiviui Mindaugui Matulevičiui, stalo teniso skyriaus mokiniams Ignui Barkauskui, Emilijui Žilinskui, Džiugui Timukui, Mantui Vanagui.