į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2014-09-29

Rugsėjo 26 dieną Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos gimnastikos salėje vyko stalo teniso varžybos „Svajok ir daryk“ Tomo Navicko prizams laimėti.

Varžybose dalyvavo 5-11 klasių mokiniai iš Povilo Matulionio progimnazijos, Kupiškio r. Adomynės pagrindinės mokyklos, Subačiaus ir Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos. Iš viso 9 mergaitės ir 11 berniukų.

Merginos ir vaikinai buvo suskirstyti į du pogrupius, iš kiekvieno pogrupio į finalą pateko po 4 dalyvius. Finale dėl Tomo Navicko įsteigtų prizų užvirė inirtinga kova. Merginų tarpe III–iąją vietą iškovojo Gintarė Matiukaitė (Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus gimnazija), II-oji vieta atiteko Jogilei Kazlauskaitei (Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus gimnazija), o I-ąją vietą iškovojo Jurgita Zabulytė (Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus gimnazija). Vaikinų tarpe III-ąją vietą užėmė Aurimas Pilotas (Subačiaus gimnazija), II-ąją vietą - Gabrielius Čekanauskas (Subačiaus gimnazija) ir I-oji vieta atiteko Juliui Kuncei (Adomynės pagrindinė mokykla).

Pirmosios vietos laimėtojai buvo apdovanoti Tomo Navicko įsteigtomis taurėmis, medaliais ir prizais, antrąją ir trečiąją vietą užėmę mokiniai buvo apdovanoti medaliais ir prizais, o ketvirtas-septintas vietas užėmę jaunieji stalo tenisininkai taip pat buvo paskatinti įvairiais prizais, kad nenusimintų ir toliau tobulėtų.

Dėkojame Tomui Navickui už stalo teniso populiarinimą ir įsteigtus prizus. Dėkojame visiems, kurie buvo ir linksmai leido laiką kartu su mumis šiose nuostabiose varžybose „Svajok ir daryk“.

 

Kupiškio technologijų ir verslo mokyklos bei Kupiškio r. KKSC

kūno kultūros mokytoja Diana Balužytė

 

Atnaujinta 2014-09-29