į pradžią turinys susisiekite  
 lt  |  en  |  ru 
Naujienos
2014-09-23

Rugsėjo 19 ir 21 dienomis miesto stadione vyko lietuviško ritinio sezono uždarymo varžybos Kupiškio rajono savivaldybės Mero taurei laimėti. Turnyre dalyvavo penkios rajono komandos: sporto veteranų klubo „Šaltinis“, FC „Narjanta“, KASP Vyčio apygardos 5 rinktinės 504 kuopos ir dvi Kupiškio Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazijos.

Aikštelėje kovos vyko permainingai, tačiau jau po pirmųjų susitikimų rezultatų paaiškėjo, kad kovoje dėl nugalėtojų vardo vyks tarp FC „Narjanta“ ir Kupiškio Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazijos I-osios komandų.

Principinėje kovoje tik paskutinėse susitikimo sekundėse futbolo klubo atstovams pavyko išplėšti lygiąsias, ko pasekoje dėl geresnio įmestų ir praleistų taškų skirtumo nugalėtojais tapo FC „Narjanta“ komanda, po eilės metų susigrąžinusi nugalėtojos titulą. Antri liko gimnazistų I-oji komanda, treti – kariūnai, ketvirtoje vietoje – „Šaltinis, o penkti – gimnazijos II-oji komanda.

Noriu padėkoti visiems šventėje dalyvavusiems ritinio mėgėjams ir labiausiai – jauniesiems ritininkams, kurie visą vasarą gynė Kupiškio RSK „Aukštaičiai“ ir Kupiškio Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazijos vardą respublikinėse varžybose, žaisdami tiek suaugusiųjų, tiek jaunimo pirmenybėse. Taip pat malonu pasidžiaugti, kad varžybas sekmadienį stebėjo Seimo narys, krepšininkas Sergejus Jovaiša, kurio dėka lietuviškas ritinis šiais metais buvo įtrauktas į Lietuvos nematerialų paveldą.

Dar kartą ačiū sportininkams, sirgaliams ir rėmėjams ir iki kito sezono.

 

Kupiškio RSK „Aukštaičiai“ prezidentas

Vidmantas Liubamirskas.

 

Atnaujinta 2014-09-23